Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Karolina Szostak pokazała zdjęcie bez makijażu

04.01.2018 14:47

Dziennikarka Karolina Szostak od dawna zachwyca internautów. Po spektakularnej przemianie, jaką przeszła, tryska urodą i chętnie to pokazuje. Właśnie podzieliła się fotką #nomakeup. Co na to fani?

Karolina Szostak fot. Instagram

Od kiedy Karolina Szostak przeszła wielką metamorfozę, cały czas wzbudza zainteresowanie mediów. Dziennikarka znacznie schudła i zaczęła bardziej dbać o zdrowe odżywianie i aktywny styl życia. Teraz gwiazda bardzo chętnie dzieli się w sieci zarówno swoimi zdjęciami, jak i radami, dotyczącymi zdrowej diety i ruchu.

Niedawno prezenterka przez kilka dni gościła w Zakopanem, gdzie pokazywała m.in. zdjęcia z Wielkiej Krokwi. W drodze powrotnej z "zimowej stolicy Polski" dziennikarka podzieliła się fotką wprost z pociągu, którą opatrzyła hashtagiem #nomakeup. Post wywołał spore zainteresowanie śledzących prezenterkę, jednak nie wszyscy byli zdania, że Szostak zaprezentowała się tak całkiem bez makijażu.

"Widać z daleka yesmakeup!" - napisała jedna z internautek, na co dziennikarka zapytała: "A co widzisz?". Od razu znalazły się osoby, które stanęły w obronie prezenterki:

"Jedyne co widać to piękne rzęsy, które Karolina Szostak posiada naturalne, albo skorzystała z zabiegu ich doczepienia, co jest IDEALNYM ROZWIĄZANIEM. Ładna cera nie musi od razu oznaczać tony podkładu na twarzy, a raczej jego brak". Można jednak odnieść wrażenie, że na policzkach widać nieco różu - a może to po prostu zdrowe "kolorki"?

RadioZET.pl/SA

Oceń