Zamknij

Karolina Szostak pokazała zdjęcie bez makijażu

Redakcja
04.01.2018 14:47
Karolina Szostak
fot. Instagram

Dziennikarka Karolina Szostak od dawna zachwyca internautów. Po spektakularnej przemianie, jaką przeszła, tryska urodą i chętnie to pokazuje. Właśnie podzieliła się fotką #nomakeup. Co na to fani?

Od kiedy Karolina Szostak przeszła wielką metamorfozę, cały czas wzbudza zainteresowanie mediów. Dziennikarka znacznie schudła i zaczęła bardziej dbać o zdrowe odżywianie i aktywny styl życia. Teraz gwiazda bardzo chętnie dzieli się w sieci zarówno swoimi zdjęciami, jak i radami, dotyczącymi zdrowej diety i ruchu.

Niedawno prezenterka przez kilka dni gościła w Zakopanem, gdzie pokazywała m.in. zdjęcia z Wielkiej Krokwi. W drodze powrotnej z "zimowej stolicy Polski" dziennikarka podzieliła się fotką wprost z pociągu, którą opatrzyła hashtagiem #nomakeup. Post wywołał spore zainteresowanie śledzących prezenterkę, jednak nie wszyscy byli zdania, że Szostak zaprezentowała się tak całkiem bez makijażu.

"Widać z daleka yesmakeup!" - napisała jedna z internautek, na co dziennikarka zapytała: "A co widzisz?". Od razu znalazły się osoby, które stanęły w obronie prezenterki:

"Jedyne co widać to piękne rzęsy, które Karolina Szostak posiada naturalne, albo skorzystała z zabiegu ich doczepienia, co jest IDEALNYM ROZWIĄZANIEM. Ładna cera nie musi od razu oznaczać tony podkładu na twarzy, a raczej jego brak". Można jednak odnieść wrażenie, że na policzkach widać nieco różu - a może to po prostu zdrowe "kolorki"?

RadioZET.pl/SA