Zamknij

Karolina Szostak zmieniła się nie do poznania? "Retusz masakra" [FOTO]

Maciej Friedrich
24.06.2020 11:17
Karolina Szostak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Karolina Szostak, jedna z najpopularniejszych dziennikarek sportowych, opublikowała nowe zdjęcie, na którym ciężko ją rozpoznać. Czy to zasługa spektakularnego zrzucenia zbędnych kilogramów, czy gwiazda Polsatu pomogła sobie retuszem?

Karolina Szostak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek, którą możemy oglądać na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport News. Ze stacją współpracuje od 20 lat, choć pierwsze dziennikarskie kroki stawiała na antenie Telewizji Polskiej. Popularność Karolinie przyniosła rzadka specjalizacja, jako jedna z niewielu kobiet w mediach specjalizuje się w informacjach sportowych. W 2000 roku otrzymała nominację do nagrody "Telekamery 2000" dla najlepszego dziennikarza sportowego. W 2014 próbowała swoich tanecznych siła na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Karolina Szostak jest popularna nie tylko ze względu na działalność telewizyjną. W mediach głośno zrobiło się po tym, jak dziennikarka zmieniła się nie do poznania, wygrywając walkę z kilogramami. Schudła spektakularnie i postanowiła podzielić się z innymi swoją receptą na zmniejszenie wagi. Wydała trzy książki na temat diety, jaką stosowała. Stała się także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chwaliła się zgrabną sylwetką. Jednak nowa fotografia opublikowana przez gwiazdę Polsatu wzbudziła wątpliwości części fanów.

 Karolina Szostak w ogniu krytyki fanów. Poszło o selfie w masce ochronnej

Karolina Szostak nie do poznania? Internauta zarzucił dziennikarce retuszowanie zdjęcia

Karolina Szostak pochwaliła się zdjęciem z Mazur, gdzie wybrała się na zasłużony wypoczynek. Wyraźnie widać, że dziennikarka nadal dba o linię, sprawia wrażenie, jakby nadal gubiła kilogramy. Dodatkowo postanowiła założyć sobie aparat ortodontyczny. Jednak na nowym zdjęciu, zdaniem części internautów, wygląda dziwnie i zupełnie inaczej. Podkreślano, że ciężko ją rozpoznać. Zdaniem jednego z internautów to wina ingerencji w fotografię i zbyt agresywnego retuszu.

- Nie do poznania. Retusz masakra.

- To Ty na zdjęciu?

- Myślałem, że to jakaś koleżanka - czytamy. 

Na szczęście nie zabrakło pozytywnych komentarzy, w których wielbiciele Karoliny komplementowali jej wygląd. Podkreślano między innymi, że aparat nie wpłynął na urodę dziennikarki, a nawet dodał jej uroku.

A jak wam podoba się zdjęcie gwiazdy Polsatu Sport?