Zamknij

Karolina Szostak w ogniu krytyki fanów. Poszło o selfie w masce ochronnej

Sylwia Wamej
15.04.2020 11:22
Karolina Szostak
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Karolina Szostak chroni się przed koronawirusem, nosząc plastikową przyłbicę. Zdjęcia gwiazdy w ochronnej masce nie wszystkim jednak przypadły do gustu. "Nie róbmy z tego rewii mody" - piszą oburzeni fani.

Karolina Szostak chroni się przed koronawirusem. Pokazała zdjęcie w przyłbicy ochronnej 

Karolina Szostak chroni się przed koronawirusem, nosząc plastikową przyłbicę. Dziennikarka Polsatu opublikowała dwa zdjęcia, na których widać, że nie rozstaje się z maską ochraniającą, również w domu. Niestety, nie wszystkim te zdjęcia przypadły do gustu. Niektórzy internauci zarzucili dziennikarce lansowanie się na epidemii. Dostało się też innym celebrytom.

Karolina Szostak skrytykowana przez fanów. Zarzucili jej lansowanie się na pandemii

"Ogólnie patrząc na posty, nie tylko Pani, to celebryci już niedługo będą chodzić w maskach lorda Vadera, byle się follow zgadzał","Nie róbmy z tego rewii mody. Pani tutaj sobie selfiaczka strzela, a ktoś walczy o każdy następny, bolący oddech...",  "była fajniejsza, zanim schudła. Teraz popadła w samouwielbienie"  - to tylko niektóre z krytycznych komentarzy w stronę Karoliny Szostak.

Pod zdjęciami, na których Karolina pozuje w przyłbicy, rzeczywiście rozpętała się duża dyskusja. Jednak gwiazda postanowiła nie odpowiadać na krytyczne komentarze.

Rzeczywiście, sporo gwiazd w ostatnim czasie publikuje zdjęcia i selfie w maseczkach, jednak trzeba przyznać, że Karolinie Szostak dostało się wyjątkowo mocno.

Zagłosuj

Czy obowiązkowe noszenie maseczek to dobry pomysł?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW