Zamknij

Karolina Szostak wydała kolejną książkę. O czym przeczytamy tym razem?

Redakcja
20.09.2018 13:17
Karolina Szostak wydała kolejną książkę. O czym przeczytamy tym razem?
fot. Foto: empik.com

Karolina Szostak to popularna prezenterka sportowa, która zaimponowała fanom swoją metamorfozą. Dziennikarka zrzuciła zbędne kilogramy i zajęła się pisaniem książek na temat zdrowego żywienia i odchudzania. Na rynku pojawiła się właśnie trzecia z nich.

Popularna prezenterka sportowa Polsatu, Karolina Szostak, zyskała wielbicieli nie tylko ze względu na urodę i umiejętności dziennikarskie. Fanom Karoliny bardzo imponuje metamorfoza, jaką przeszła przez ostatnie kilka lat. Znana z pełnych kształtów Szostak zdecydowała się na przejście na dietę i dzięki ciężkiej pracy zrzuciła ponad 30 kilogramów. Wygląda doskonale, co potwierdzają jej publikowane w sieci zdjęcia z wakacji. Jej determinacja wzbudziła duży szacunek wśród kobiet, które same pragną pracować nad sobą. Dziennikarka postanowiła podzielić się swoją wiedzą na temat odchudzania i zaczęła pisać książki poświęcone tej tematyce.

Nowa książka Karoliny Szostak

Do tej pory mogliśmy przeczytać dwie książki autorstwa Karoliny Szostak. Były to: "Moja spektakularna metamorfoza" oraz Mój spektakularny detoks. Jak uniknąć efektu jo-jo". Opisywała w nich swoje metody na schudnięcie i utrzymanie prawidłowej wagi. Teraz wielbiciele jej książek mają możliwość zdobycia najnowszej pozycji dziennikarki. Wczoraj na swoim profilu na Instagramie Karolina pochwaliła się, że najnowszy tytuł jej autorstwa jest już dostępny. "Moje spektakularne soki i koktajle" to zbiór porad i przepisów na napoje, które będą nie tylko smaczne, ale również pomogą stracić na wadze i pozytywnie wpłynąć na swoje zdrowie.

Tematyka książki, choć zbliżona do poprzednich tytułów, jest bardziej sprecyzowana. A przed Karoliną Szostak z pewnością jeszcze wiele tematów, którymi może się zająć.

RadioZET.pl/MF