Zamknij

Karolina Woźniak miała wypadek. Partnerka Przemysława Salety uległa poparzeniu

Sylwia Wamej
06.05.2020 10:18
Przemysław Saleta i Karolina Woźniak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Karolina Woźniak, partnerka Przemysława Salety miała wypadek. Ukochana boksera opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, że uległa poparzeniu.

Karolina Woźniak miała wypadek. Partnerka Przemysława Salety uległa poparzeniu

Karolina Woźniak opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, że uległa wypadkowi. Ukochana Przemysława Salety zapozowała w samej bieliźnie, odsłaniając trzy duże opatrunki, które znalazły się na brzuchu, udzie oraz przedramieniu. Z wpisu Karoliny wynika, że uległa wypadkowi w domu.

"Podobno najwięcej wypadków zdarza się w domach.
POTWIERDZAM.
Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa i porady jak natychmiastowo zareagować w przypadku poparzeń.
Chyba jeszcze nigdy nie dostałam tylu wiadomości i jest to naprawdę miłe.
-
Ból za jakiś czas przeminie. Mam nadzieje, że obędzie się bez dużych blizn, a jedyne co zostanie na zawsze to świadomość, dzięki takim sytuacjom, kto jest FOR LIFE , a kto na taki upgrade nie zasługuje" - napisała Karolina Woźniak. Ukochana Salety podziękowała też swojej przyjaciółce za wsparcie, które dostała od niej w tych trudnych chwilach.

Przemysław Saleta i Karolina Woźniak: Od kiedy się spotykają?

Przemysław Saleta i Karolina Woźniak spotykają się ze sobą od 2018 roku. Karolina jest fotomodelką pochodzącą z Bydgoszczy, która ma na swoim koncie sesje dla takich magazynów jak m.in. "Playboy" oraz "CKM". Karolina Woźniak w listopadzie 2019 roku poddała się operacji usunięcia implantów z piersi.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW