Zamknij

Kasia Ankudowicz jest w ciąży. Gwiazda "O mnie się nie martw" pokazała ciążowy brzuszek

Sylwia Wamej
02.01.2020 13:18
Kasia Ankudowicz
fot. Viphoto/ East News

Kasia Ankudowicz jest w ciąży. Gwiazda takich seriali jak m.in. "Pierwsza miłość", "Hotel 52", "Na dobre i na złe" i "O mnie się nie martw" pokazała na Instagramie ciążowy brzuszek. Fani pod zdjęciem składają gratulacje.

Kasia Ankudowicz w ciąży. Gwiazda "O mnie się nie martw" pokazała brzuszek

Kasia Ankudowicz spodziewa się dziecka. Gwiazda "Pierwszej miłości" i "O mnie się nie martw" opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym podkreśliła ciążowe kształty. Sylwestrową fotografię zestawiła z tą, z ubiegłego roku. Wtedy witała Nowy Rok w Tajlandii. Fani w komentarzach postanowili jej pogratulować. "Gratulacje Kasiu. Szczęśliwego Nowego roku", "dopiero zauważyłam brzuszek. Gratulacje i życzę szczęśliwego rozwiązania" - pisali fani.

Kasia Ankudowicz: W jakich serialach grała?

Katarzyna Ankudowicz to gwiazda, którą widzowie pokochali w serialu "Bulionerzy". Widzowie pamiętają również Kasię Ankudowicz z takich seriali, jak m.in. "Pierwsza miłość",  "Na dobre i na złe" oraz "O mnie się nie martw". Kilka lat temu Katarzyna Ankudowicz wzięła też udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prywatnie Kasia Ankudowicz związana jest z Mikołajem, który jest szefem firmy nagłośnieniowej.

Na co dzień Kasia Ankudowicz stroni od bycia na ściankach i czerwonym dywanie. Na jej Instagramie najczęściej można znaleźć zdjęcia z planów zdjęciowych i podróży.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW