Zamknij

Kasia Cerekwicka nie do poznania. Dała się postarzyć na planie nowego teledysku [FOTO]

03.08.2020 20:11
Kasia Cerekwicka
fot. Tricolors/ East News

Kasia Cerekwicka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu jej najnowszego klipu. Gwiazda przeszła metamorfozę i dała się postarzyć do teledysku. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie i jest nie do poznania.

Kasia Cerekwicka przeszła metamorfozę. Gwiazda dała się postarzyć do najnowszego klipu [FOTO]

Kasia Cerekwicka opublikowała na swoim Instagramie fotografię z planu jej najnowszego teledysku. Piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę i dała się postarzyć na potrzeby klipu. Efektami tej przemiany pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

"Czy widzieliście już mój najnowszy teledysk? Jeśli nie to zapraszam, na kanał YouTube Kasia Cerekwicka official i pogońcie razem ze mną za szczęściem!" - napisała Kasia Cerekwicka. Fani są pod wrażeniem metamorfozy gwiazdy i w komentarzach podkreślają, że przemiana jest perfekcyjna. "Ha ha! Perfekcyjna charakteryzacja, nawet plamy wątrobowe na ręce są", "fenomenalnie",  "teledysk? Pierwsza klasa, jak dobry film się ogląda" - komentują followersi Kasi Cerekwickiej.

Kasia Cerekwicka: Gwiazda wydaje nową płytę. Na kiedy zaplanowana jest premiera albumu?

Kasia Cerekwicka przez długi czas pracowała nad nowym materiałem. "W pogoni ze szczęściem" to pierwszy singiel, który promuje nowy krążek gwiazdy. Kasia Cerekwicka tworzyła album "Pod skórą" razem z Marcinem Borysem. Premiera płyty zaplanowana jest na 18 września.

Kasia Cerekwicka poza działalnością muzyczną brała udział w takich programach, jak m.in. "Taniec z gwiazdami", "Tylko nad dwoje" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Pojawiła się epizodycznie w serialu "Majka". Zagrała też samą siebie w filmie Patryka Vegi, "Kobiety mafii".

RadioZet.pl