Zamknij

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie". Ile zarobią?

28.08.2020 10:19
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą "Pytanie na śniadanie"
fot. Piotr Molecki/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą "Pytanie na śniadanie". Zastąpią Tamarę Gonzalez Pereę i Roberta El Gendy zwolnionych z programu. Aktorka oficjalnie potwierdziła swój udział w śniadaniowym formacie. W mediach pojawiła się także informacja dotycząca jej zarobków.

Katarzyna Cichopek to popularna polska aktorka, która zadebiutowała w serialu "Boża podszewka", jednak największą popularność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość", w którą wciela się nieprzerwanie od 2000 roku. W latach 2009-2010 występowała także w "Tancerzach". Taniec jest obok aktorstwa największą pasją Kasi, która pokazała, że ma ogromny talent. W 2005 roku zwyciężyła w finale "Tańca z gwiazdami", a jej taneczny partner Marcin Hakiel został w 2008 roku jej mężem. Razem otworzyli szkołę tańca.

Cichopek zdobyła także doświadczenie jako prowadząca, widzowie mogli oglądać ją między innymi w "Jak oni śpiewają?" oraz podczas festiwalu TOPtrendy. Teraz przed aktorką kolejne zawodowe wyzwanie. W mediach społecznościowych podzieliła się z fanami radosną informacją. Katarzyna w parze z Maciejem Kurzajewskim zostali nowymi prowadzącymi "Pytania na śniadanie". Zastąpią odsuniętych od prowadzenia śniadaniowego formatu Tamarę Gonzalez Pereę i Roberta l Gendy.

 Macademian Girl ostro o pracy w TVP. Była terroryzowana?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nowymi prowadzącymi "Pytania na śniadanie"

Na profilu Katarzyny Cichopek na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie i wpis, w którym aktorka chwali się fanom z angażu do "Pytania na śniadanie". Popularny format poprowadzi w parze z Maciejem Kurzajewskim.

- Kochani, już oficjalnie mogę się z Wami podzielić. Od jutra widzimy się w Pytaniu na śniadanie. Jako nowa para prowadzących z Maciejem Kurzajewskim - czytamy w poście.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy fanów Kasi, którzy nie kryją zachwytu nad takim obrotem spraw. Portal Pudelek poinformował o stawkach, jakie mają otrzymywać nowi prowadzący. Za każdy odcinek "Pytania na śniadanie" Cichopek ma zarobić 5 tysięcy złotych, a jej bardziej doświadczony kolega 10 tysięcy.