Zamknij

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel opowiedzieli o kryzysie w związku: „Kasia często płakała”

Sylwia Wamej
06.09.2019 12:53
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
fot. Tricolors/ East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są kochającym się małżeństwem. Jednak również ich dopadł kryzys w związku. Musieli podjąć bardzo ważną decyzję, aby być razem. Czy udało im się pokonać już problemy?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o kryzysie w związku

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel tworzą małżeństwo od wielu lat. Jednak, tak jak w każdym związku, również ich małżeństwo borykało się z kryzysem. Wszystko przez wymarzony dom. Aby kupić piękną willę na Wilanowie, para musiała wziąć kredyt. Jak się okazuje, kurs waluty, w której go zaciągnęli, poszedł w górę i wzrosły raty. Problemy finansowe, które się pojawiły, odbiły się również na ich związku.

Jak pojawiły się problemy, Kasia często płakała. W środku mnie gniotło – mówił Marcin Hakiel. Para sprzedała willę i przeprowadziła się do mieszkania na Mokotowie. Marcin Hakiel w rozmowie z magazynem „Viva!” powiedział, że nie każdy dzień jest u nich idealny. Zdarzają się sytuacje, kiedy jest ciężko.

Nie ma co ukrywać, nie każdy dzień jest usłany różami. Szczególnie gdy się prowadzi prawdziwe życie. Ma się rodzinę, pracę, dzieci i różne decyzje do podjęcia. A przy tym koleżanka małżonka jest emocjonalną osobą. Ale zawsze dochodzimy do porozumienia – wyjaśnił tancerz. Z kolei Kasia Cichopek w rozmowie z „Na żywo” dodała, że nawet jak między nimi zdarzają się kłótnie, Marcin jest w stanie skutecznie ją rozbawić.

Nie ma między nami włoskich kłótni, bo nawet jak jestem bardzo zła na Marcina, tak mnie rozbawi, że zaczynam się śmiać – powiedziała Kasia Cichopek.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Gdzie się poznali?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie „Tańca z gwiazdami”. Kasia Cichopek wygrała program i Kryształową Kulę w 2005 roku. Rok później tancerz oświadczył się ukochanej. Para jest rodzicami dwójki dzieci: córeczki Heleny i synka Adama.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW