Zamknij

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przegięli na TikToku? Wideo wprawia w zakłopotanie [FOTO]

Judyta Wanicka
18.05.2020 16:16
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
fot. TikTok:@katarzynacichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nagrali zabawne wideo na TikToku. Filmik, w którym gwiazda "M jak miłość" zagląda mężowi w spodnie, wzbudził mieszane uczucia wśród obserwatorów. To nie pierwsze kontrowersyjne nagranie Kasi Cichopek i jej ukochanego. 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nagrali nowe wideo na TikToku i wywołali poruszenie wśród internautów. Gwiazda serialu "M jak miłość" jakiś czas temu założyła profil w popularnej aplikacji i zamieszcza tam zabawne nagrania. Kilkusekundowe filmiki z udziałem aktorki i jej męża cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie da się jednak zauważyć, że Hakielowie gustują w dość specyficznym poczuciu humoru, który momentami wprawia w konsternację. 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel od lat stanowią zgrany duet, zarówno w życiu jak i w pracy. Poznali się jesienią 2005 roku na planie "Tańca z gwiazdami" w TVN. Rodzące się uczucie pozwoliło im idealnie zgrać się na parkiecie, co poskutkowało zwycięstwem w drugiej edycji show. Po roku otworzyli własną szkołę tańca i reprezentowali Polskę w Konkursie Tańca Eurowizji, w którym zajęli czwarte miejsce. Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela odbył się w 2008 roku w Zakopanem. Rok później para doczekała się pierwszego dziecka - syna, Adama. W 2013 roku przyszła na świat ich córka, Helena. Przez 15 lat związek aktorki i tancerza przeżywał wzloty i upadki. Ostatecznie jednak udało im się przezwyciężyć kryzysy i stworzyć nierozerwalną parę na dobre i na złe. 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel opowiedzieli o kryzysie w związku: „Kasia często płakała”

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nagrali śmieszne wideo na TikToku

Kasia Cichopek i jej mąż dołączyli do gwiazd korzystających z TikToka. Ostatnio na ich profilu pojawił się zaskakujący filmik nagrany do parodii kawałka Rihanny "Umbrella". W nagraniu widzimy, jak Kasia Cichopek zagląda w spodnie Marcinowi Hakielowi, robiąc przy tym zaskoczoną minę. Po chwili mąż aktorki rewanżuje się tym samym i zagląda jej za bluzkę.

Na pozór zabawny lip sync wywołał poruszenie wśród komentujących. Zdania były jednak podzielone. Niektórzy obserwatorzy nie kryli zakłopotania. 

Poczułam zażenowanie i to takie fest.

Trochę cringe. 

TikToka oglądają dzieci po 8-10 lat - przypominają parze internauci. 

Przesadzają, czy faktycznie wyszło niesmacznie?

KASICI
fot. TikTok:@katarzynacichopek
tiktokhakiel
fot. TikTok:@katarzynacichopek
dss
fot. TikTok:@katarzynacichopek
Zagłosuj

Masz TikToka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw