Zamknij

Kasia Cichopek na seksownym zdjęciu. Fani zachwyceni: "Nowa dziewczyna Bonda"

06.07.2021 16:39
Kasia Cichopek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Kasia Cichopek cieszy się wypoczynkiem na Mazurach. Pochwaliła się seksownym zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Fani są oczarowani.

Katarzyna Cichopek udała się wraz z rodziną na szybki letni wypoczynek. Tym razem, zamiast zagranicznych kurortów, zwyciężyły Mazury. Aktorka cieszy się urlopem wśród zieleni drzew i pięknych mazurskich jezior. Właśnie pochwaliła się w sieci zdjęciem, które zrobił jej syn, kiedy beztrosko pluskała się w wodzie. Fani są oczarowani urodą aktorki.

Zobacz także: Aldona Orman pokazała świadectwo córki. Same jedynki [FOTO]

Katarzyna Cichopek pokazała seksowne zdjęcie w kostiumie kąpielowym

Kasia Cichopek należy do czołówki polskich gwiazd. Dzięki grze w " M jak miłość", gdzie występuje w roli Kingi nieprzerwanie od samego początku produkcji, zyskała bardzo dużą sławę. Teraz cieszy się także możliwością prowadzenia " Pytania na śniadanie". Cichopek przez lata zyskała tysiące wiernych fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 450 tysięcy osób, z którymi aktorka jest w stałym kontakcie i z którymi chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym.

Tym razem pokazała zdjęcie, na którym jest w czarnym kostiumie kąpielowym z seksownym wcięciem i oddaje się kąpieli w krystalicznie czystej wodzie. "Raj na ziemi" - podpisała je Cichopek i dodała, że zostało wykonane przez jej syna Adama.

Internautom bardzo się to ujęcie spodobało. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy pełnych zachwytu. Aktorka została nawet okrzyknięta "dziewczyną Bonda".

"Fotografia fotografią, ale pani Kasia jest piękna", "Piękne ujęcie", "Widoki", "Wyglądasz bosko", "Piękny biust", "Nowa dziewczyna Bonda wychodząca z wody" - piszą zachwyceni internauci.