Zamknij

Kasia Cichopek opublikowała stare zdjęcie. Tak wyglądała na początku kariery w "M jak miłość"

Sylwia Wamej
28.01.2020 16:05
Kasia Cichopek
fot. Instagram.com/ Kasia Cichopek

Kasia Cichopek jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Gwiazda od czasu do czasu lubi też publikować stare zdjęcia, na których wyglądała zupełnie inaczej. Niedawno pokazała fotografię z początków kariery w "M jak miłość". Jak wyglądała?

Kasia Cichopek pokazała stare zdjęcie z początków "M jak miłość"

Kasia Cichopek na swoim Instagramie miksuje zdjęcia prywatne i zawodowe. Gwiazda "M jak miłość" pokazała starą fotografię z początków grania w serialu. Kasia wygląda na zdjęciu zupełnie inaczej, niż teraz. Aktorka nie napisała, z którego roku jest fotografia.

Celebrytka wygląda na zdjęciu bardzo młodo, wręcz nastoletnio. Fani pod zdjęciem zostawiają ciepłe komentarze. Niektórzy wielbiciele Kasi oglądają "M jak miłość" od początku pojawienia się na antenie TVP, czyli od 2000 roku. "Pamiętam, oglądałam", "ale masz super włosy", "cudowna jesteś", "jaki słodziak" - komplementują fani.

Kasia Cichopek. Od kiedy gra w serialu "M jak miłość"?

Kasia Cichopek związana jest z serialem "M jak miłość" od początku, bo od 2000 roku. Wciela się w postać Kingi Zduńskiej, wcześniej Filarskiej. Rola uroczej i sympatycznej Kingi była dla Kasi Cichopek przepustką do świata show-biznesu. Kasia od lat związana jest z telewizją. Oprócz grania w "M jak miłość" na swoim koncie ma również prowadzenie programów takich jak m.in. "Jak oni śpiewają", "Gra wstępna", "Tylko nas dwoje". Wydała również trzy książki poradnikowe. Prywatnie jest żoną tancerza Marcina Hakiela. Para doczekała się dwójki dzieci: Syna Adama i córki Heleny.

Zagłosuj

Oglądasz "M jak miłość"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW