Zamknij

Kasia Cichopek otworzyła nowy biznes. Zaskakujące, co tym razem oferuje gwiazda "M jak miłość"

24.02.2021 12:35
Kasia Cichopek
fot. Piotr Molecki/East News

Kasia Cichopek kilka miesięcy temu ruszyła z własną marką biżuterii. Gwiazd "M jak miłość" i "Pytania na śniadanie" prężnie rozwija nowy biznes w social mediach. Teraz postanowiła poszerzyć ofertę swojego brandu o linię perfum. 

Kasia Cichopek jest jedną najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej błyskotliwa kariera zaczęła się w 2000 roku od roli Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". Rozgłos przyniosło jej także zwycięstwo w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami" w TVN i związek z Marcinem Hakielem, z którym do dzisiaj tworzy szczęśliwe małżeństwo z dwojgiem dzieci. 

We wrześniu 2020 roku Kasia Cichopek dołączyła do zespołu gospodarzy "Pytania na śniadanie". Poranne pasmo prowadzi w parze z Maciejem Kurzajewskim. Granie w serialu i praca w telewizji to jednak tylko część jej życia zawodowego. Gwiazda od lat prowadzi z mężem sieć szkół tańca, które dzięki medialnej popularności pary stały się dochodowym biznesem. Cichopek na tym jednak nie poprzestała. Parę miesięcy temu aktorka stworzyła własną markę biżuterii i obecnie poszerza ofertę brandu o kolejne autorskie produkty. 

Robert Janowski zmienił branżę i otworzył własny biznes. Zainspirowała go choroba żony

Kasia Cichopek stworzyła własną linię perfum 

Przedsiębiorcza gwiazda "M jak miłość" ruszyła z własną linią perfum. Do wyboru jest kilka zapachów o nutach kwiatowych i owocowych pod intrygującymi nazwami, m.in. YAzmysłowa, YAniezależna i YAodważna. Aktorka nie kryła dumy podczas prezentacji eleganckich flakoników na Instagramie. 

Kochani dziękuję serdecznie za dzisiejszego live'a, bardzo się cieszę, że byliście ze mną w tym ważnym dla mnie momencie - powiedział uradowana.

Kasia Cichopek zaprojektowała zapachy w taki sposób, by można je było łączyć w zestawy. Jak podkreśla, nie jest to "woda toaletowa, ani perfumowana, tylko prawdziwe perfumy". Cena za zestaw wynosi obecnie 216,75 zł.

Sądząc po ilości rozentuzjazmowanych komentarzy perfumy mają szansę rozejść się jak świeże bułeczki. 

Justyna Żyła ruszyła z własnym biznesem. W sezonie może zarobić krocie