Zamknij

Kasia Cichopek pokazała twarze dzieci. "Synek taty, córcia mamy, nie wyprzecie się" [FOTO]

08.10.2020 16:44
Kasia Cichopek
fot. VIPHOTO/East News

Kasia Cichopek obchodziła 38. urodziny. Na Instagram trafiło zdjęcie z imprezy, na którym gwiazda "M jak miłość" pojawiała się z mężem i dwójką dzieci. Jak wyglądają syn i córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela? 

Kasia Cichopek odsłoniła twarze dzieci na Instagramie. Aktorka od lat wcielająca się w Kingę Zduńską w "M jak miłość" opublikowała zdjęcie z przyjęcia urodzinowego wyprawionego z okazji swoich 38. urodzin. Widać na nim twarze Adama i Heleny - dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Taki widok to rzadkość bowiem, gwiazda "M jak miłość" stara się nie ujawniać wizerunków swoich pociech w mediach społecznościowych. Obserwatorzy pary są zgodni, że Adaś i Helenka to minikopie swoich rodziców.

Kasia Cichopek i Marcin są ze sobą od 15 lat. Poznali się w 2005 roku na planie "Tańca z gwiazdami" w TVN. Rodzące się uczucie pozwoliło im idealnie zgrać się na parkiecie, co poskutkowało zwycięstwem w drugiej edycji show. Po roku otworzyli własną szkołę tańca i reprezentowali Polskę w Konkursie Tańca Eurowizji, w którym zajęli czwarte miejsce. Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela odbył się w 2008 roku w Zakopanem. Rok później para doczekała się pierwszego dziecka - syna Adama. W 2013 roku przyszła na świat ich córka Helena. Przez 15 lat związek aktorki i tancerza przeżywał wzloty i upadki. Ostatecznie jednak udało im się przezwyciężyć kryzysy i stworzyć wzór zgranej i kochającej się rodziny. 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przegięli na TikToku? Wideo wprawia w zakłopotanie [FOTO]

Kasia Cichopek pokazała twarze dzieci

7 października Kasia Cichopek świętowała 38. urodziny. Z tej okazji opublikowała zdjęcie z domowej imprezy, na którym pojawia się z Marcinem Hakielem i dwojgiem dzieci. Fani mieli po raz pierwszy mieli okazję ujrzeć twarze 11-letniego Adama i 7-letniej Heleny. Co bystrzejsi od razu dostrzegli uderzające podobieństwo dzieciaków do gwiazdy "M jak miłość" i jej męża. 

Córcia wykapana mamusia, a synek wykapany tatuś! 

Synek taty, córcia mamy, nie wyprzecie się.

Córka wypisz wymaluj jak mama, a synek tata - extra! 

Zgadzacie się? Dajcie znać w sondzie.