Zamknij

Kasia Cichopek w Zakopanem. Pokazała, jak szaleje z mężem w śniegu [FOTO]

Sylwia Wamej
31.12.2019 14:20
Kasia Cichopek
fot. Instagram.com/ Kasia Cichopek

Kasia Cichopek wyjechała razem z rodziną w góry. Gwiazda dokumentuje swój wyjazd, publikując kolejne zdjęcia na Instagramie. Widać, że razem z mężem - Marcinem Hakielem świetnie się bawią.

Kasia Cichopek pokazała radosne zdjęcie z mężem. Tak bawią się w śniegu

Kasia Cichopek postanowiła w okresie świąteczno-noworocznym wyjechać razem z rodziną w góry. Gwiazda "M jak miłość" publikuje zdjęcia z Zakopanego, pozując w towarzystwie znajomych i rodziny. Fotografia, na której Kasia wygłupia się razem z mężem - Marcinem Hakielem bardzo przypadła do gustu jej obserwującym. "Wreszcie spontan", "najlepiej", "wariaty" - komentowali fani. 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel: Kiedy się pobrali?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się 20 września 2008 roku w Zakopanem. To właśnie w górach Marcin Hakiel wyznał Kasi Cichopek miłość. Poznali się na planie "Tańca z gwiazdami", w którym brała udział gwiazda "M jak miłość". Kasia i Marcin doczekali się dwójki dzieci: syna Adama i córeczki Heleny. Na ślubie pary bawili się tylko najbliżsi: rodzina i przyjaciele.

"Jak każda zakochana kobieta marzyłam o tym, że my, że kiedyś… ale wtedy oświadczyn zupełnie się nie spodziewałam. Marcin wprowadził mnie w osłupienie” - opowiadała Kasia Cichopek w jednym z wywiadów. Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela był jednym z największych wydarzeń towarzyskich 2008 roku.

Zagłosuj

Jeździsz na nartach?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW