Zamknij

Kasia Cichopek w żałobie. Pożegnała swojego trenera Jacka Kramka: "Wielka tragedia"

22.07.2021 14:23
Kasia Cichopek
fot. TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek opublikowała wpis, w którym żegna swojego trenera personalnego. Jacek Kramek zmarł nagle w wieku zaledwie 32 lat. "Dla mnie jego śmierć to wielka tragedia, a co dopiero mówić o jego bliskich" - mówi poruszona aktorka w rozmowie z "Faktem".

Kasia Cichopek niedawno opublikowała wpis, w którym żegna zmarłego trenera personalnego i przyjaciela Jacka Kramka. Gwiazda "M jak miłość" współpracowała z 32-latkiem od niedawna, jednak szybko nawiązali bliski kontakt. Nic dziwnego, że wiadomość o nagłej śmierci mężczyzny, która pojawiła się w mediach w poniedziałek, tak wstrząsnęła aktorką. Cichopek na Instagramie opublikowała zdjęcie Jacka Kramka oraz krótkie nagranie z ich wspólnego treningu.

- Jacuś, Mistrzu @jacodepol... dziękujemy za każdy wspólny trening, rozmowy, śmiech, wsparcie, motywacje. Odpoczywaj teraz… Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny. #RIP - napisała na Instagramie.

Kasia Cichopek żegna zmarłego trenera. Jacek Kramek miał 32 lata

Teraz w rozmowie z "Faktem" aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami i wspomnieniami. Kasia Cichopek przekazała kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

- Dla mnie jego śmierć to wielka tragedia, a co dopiero mówić o jego bliskich. Wysyłam im wiele ciepłych myśli i wsparcia, tym bardziej że to tak młody człowiek i odszedł nagle [...] Poznałam Jacka, gdy zaczęliśmy treningi z nim w styczniu. Ćwiczył ze mną, z moim mężem oraz z naszym synem Adasiem. Nie odpuszczał nam, spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu. Treningi były naprawdę trudne, ale on potrafił nas wszystkich zmotywować swoim dobrym słowem i poczuciem humoru - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

- To był jedyny znany mi trener, który tak dobrze znał kobiece ciało – miał nawet swój indywidualny, świetny program treningowy, Był z pewnością bardzo zapracowanym człowiekiem, można było uczęszczać też na jego zajęcia online. Kochał to wszystko, co robił, kochał pomagać ludziom w ten miły, niewymuszony sposób [...] Właśnie przez pamięć dla Jacka ani ja, ani moja rodzina nie zaprzestaniemy ćwiczeń. Jacek bardzo by tego nie chciał - dodała.

Jacek Kramek zmarł 19 lipca 2021 roku. Miał 32 lata.

Zobacz także: Jacek Kramek nie żyje. Lewandowska pożegnała 32-letniego trenera personalnego gwiazd