Zamknij

Kasia Dziurska zaliczyła wpadkę? Jej kreację krytykują za granicą. "Za odważna na wesele"

08.07.2020 08:58
Kasia Dziurska
fot. Instagram:@kasia_dziurska

Kasia Dziurska pojawiła się w zbyt śmiałej sukience na ślubie koleżanki? O kreacji polskiej gwiazdy fitnessu niepochlebnie wyraziło się "Daily Mail", a użytkownicy serwisu Reddit nie zostawili na niej suchej nitki. Wyglądała jak w bieliźnie - piszą o stylizacji polskiej gwiazdy fitnessu. 

Kasia Dziurska jest popularną trenerką fitnessu i promotorką zdrowego stylu życia. Jej profil na Instagramie, na którym codziennie motywuje do ćwiczeń, obserwuje już 425 tys. użytkowników. Dziurska ma w dorobku ponad 15 medali mistrzostw świata, Europy i Polski w zawodach sylwetkowych. W ubiegłym roku trenerka i jej ukochany, Emilian Gankowski, wystąpili w programie "Dance, Dance, Dance". Kasia Dziurska była także uczestniczką 8. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie, w którym razem z Tomaszem Barańskim zajęli drugie miejsce. 

Magdalena Narożna w odważnym staniku na komunii córki. Fanki: "Zero gustu i klasy" [FOTO]

Kasia Dziurska ubrała się niestosownie na ślub koleżanki?

Polska mistrzyni fitnessu stała się obiektem zainteresowania zagranicznych mediów. Wszystko przez kreację, którą włożyła na ślub koleżanki. Kasia Dziurska miała na sobie czerwoną sukienkę do kostek uszytą z prześwitującego materiału. Uwagę zwracała góra sukienki przypominająca bieliźniany gorset. 

Weselna kreacja Dziurskiej nieoczekiwanie przykuła uwagę brytyjskiego dziennika "Daily Mail". W artykule o uszczypliwym tytule dano do zrozumienia, że polska gwiazda (personaliów i wizerunku nie ujawniono) ubrała się wulgarnie. 

Zbyt gorąca na wesele. Bardzo pikantna sukienka jednej z członkiń wesela wywołała oskarżenia, że ta przyćmiła pannę młodą - komentuje brytyjski dziennik.

rarara
fot. dailymail.co.uk//screen

Stylizacja Kasi Dziurskiej doczekała się osobnego wątku w komentarzach na Reddit.com. Użytkownicy popularnego serwisu drwili, że czerwona sukienka trenerki przypomina tanią bieliznę

Wygląda jak bielizna.

Tanio i krzykliwie. Nie rozumiem, dlaczego ktoś się tak zechciał ubrać. 

Wesele odbywało się w rezydencji Playboya?

W czymś takim na ślub?! Widać, że ma paskudnie kiepski gust. 

Też jesteście zdania, że czerwona sukienka Kasi Dziurskiej nie nadawała się na wesele? 

Posłuchaj podcastu