Zamknij

Kasia Glinka pochwaliła się figurą miesiąc po porodzie: "Macierzyństwo pani służy" [FOTO]

Sylwia Wamej
12.06.2020 13:26
Kasia Glinka pochwaliła się figurą miesiąc po porodzie: "Macierzyństwo pani służy"
fot. Viphoto/ East News

Katarzyna Glinka miesiąc temu została po raz drugi mamą. Gwiazda ponownie przywitała na świecie synka, któremu dała na imię Leo. Gwiazda "Barw szczęścia opublikowała radosne zdjęcie ze spaceru. Fani zwrócili uwagę na smukłą sylwetkę aktorki.

Katarzyna Glinka pochwaliła się figurą miesiąc po porodzie [FOTO]

Katarzyna Glinka miesiąc temu po raz drugi została mamą. Aktorka ponownie urodziła synka i patrząc na najnowsze zdjęcia, macierzyństwo bardzo jej służy. Gwiazda "Barw szczęścia" opublikowała radosne zdjęcie ze spaceru z synkiem.  "Chciałam na poważnie, wyszło jak zwykle" - napisała Katarzyna Glinka.

Fani zwrócili uwagę na smukłą figurę aktorki i zgrabne nogi. "Macierzyństwo pani służy, figura marzenie", "co się robi, żeby mieć takie nogi?", I tak wygląda kobieta miesiąc po porodzie...czyli ślicznie" - piszą internauci.

Katarzyna Glinka nie od dziś znana jest ze swojego zamiłowania do sportu, więc z pewnością treningi i inne aktywności przyczyniły się do świetnej figury gwiazdy.

Katarzyna Glinka: Ile ma dzieci?

Ojcem dziecka Katarzyny Glinki jest oczywiście jej partner - Jarosław Bieniecki. Katarzyna Glinka jest też mamą 8-letniego synka Filipa z małżeństwa z Przemysławem Gołdonem, z którym rozwiodła się w 2015 roku.

Katarzyna Glinka najbardziej znana jest widzom z takich seriali jak m.in. "Klan", "Samo życie", "Na dobre i na złe" oraz "Barwy szczęścia". Od 2008 roku jest aktorką Teatru Kwadrat.

RadioZet.pl