Zamknij

Kasia Glinka już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę!

Redakcja
29.01.2018 13:27
Kasia Glinka już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę!
fot. Instagram

Kasia Glinka zmieniła fryzurę. Efekt? Fani są podzieleni.

Kasia Glinka zmieniła fryzurę

„A miałam tylko podciąć końcówki” — napisała Kasia Glinka na Instagramie. Trzeba przyznać jednak, że zmiana jest spora. Do tej pory jej znakiem rozpoznawczym były ciemne pofalowane włosy, które pięknie podkreślały jej kolor oczu i rysy twarzy. Okazuje się, że aktorka postanowiła pójść o krok dalej, a po dawnej fryzurze nie ma już śladu. Krótsze wyprostowane włosy podkreśliły szczupłą sylwetkę aktorki, choć nie wszystkim fanom spodobała się ta metamorfoza.

Kasia Glinka nie ukrywa tego, że bardzo dba o swoją figurę, samopoczucie i zdrowie. Aktorka uwielbia sport. Stara się stosować także zdrową, dobrze zbilansowaną dietę.

Zobacz także

— Zawsze mam przy sobie drugie śniadanie, dzięki czemu unikam niepohamowanych napadów głodu i podjadania przypadkowych przekąsek. Tego samego uczę mojego syna i muszę przyznać, że są już efekty. Jem dużo warzyw i owoców, nie zapominam o piciu wody. Mam też taką zasadę, nie łączę tłuszczów z węglowodanami, więc jeśli jem mięso, to tylko z warzywami, jeśli sałatę to bez pieczywa — wyjaśniła aktorka znana m.in. z „Barw szczęścia” w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI