Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Glinka już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę!

29.01.2018 13:27

Kasia Glinka zmieniła fryzurę. Efekt? Fani są podzieleni.

Kasia Glinka już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę! fot. Instagram

Kasia Glinka zmieniła fryzurę

„A miałam tylko podciąć końcówki” — napisała Kasia Glinka na Instagramie. Trzeba przyznać jednak, że zmiana jest spora. Do tej pory jej znakiem rozpoznawczym były ciemne pofalowane włosy, które pięknie podkreślały jej kolor oczu i rysy twarzy. Okazuje się, że aktorka postanowiła pójść o krok dalej, a po dawnej fryzurze nie ma już śladu. Krótsze wyprostowane włosy podkreśliły szczupłą sylwetkę aktorki, choć nie wszystkim fanom spodobała się ta metamorfoza.

Kasia Glinka nie ukrywa tego, że bardzo dba o swoją figurę, samopoczucie i zdrowie. Aktorka uwielbia sport. Stara się stosować także zdrową, dobrze zbilansowaną dietę.

— Zawsze mam przy sobie drugie śniadanie, dzięki czemu unikam niepohamowanych napadów głodu i podjadania przypadkowych przekąsek. Tego samego uczę mojego syna i muszę przyznać, że są już efekty. Jem dużo warzyw i owoców, nie zapominam o piciu wody. Mam też taką zasadę, nie łączę tłuszczów z węglowodanami, więc jeśli jem mięso, to tylko z warzywami, jeśli sałatę to bez pieczywa — wyjaśniła aktorka znana m.in. z „Barw szczęścia” w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

RadioZET.pl/SI

Oceń