Zamknij

Kasia Kowalska bez makijażu. Trudno uwierzyć, że ma 48 lat [FOTO]

05.07.2021 19:04
Kasia Kowalska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Kasia Kowalska chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się całkowicie naturalne zdjęcie. Piosenkarka pozuje bez makijażu i aż ciężko uwierzyć, że za dwa lata będzie obchodzić 50. urodziny.

Kasia Kowalska dba o dobry kontakt ze swoimi fanami. Oprócz występów na scenie, na której pojawia się od blisko 30 lat, gwiazda jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje ciekawe zdjęcia z życia prywatnego. Ostatnio autorka przebojów "A to, co mam", "To, co dobre", "Oto ja" i "Prowadź mnie" pokazała się w całkiem naturalnej wersji. Kasia Kowalska zapozowała do zdjęcia bez makijażu, czym zwróciła uwagę internautów.

Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej wspomina pobyt w szpitalu. "Prawie straciłam życie"

Kasia Kowalska pokazała zdjęcie bez makijażu [FOTO]

Kasia Kowalska niedawno obchodziła swoje 48. urodziny. Gwiazda przyszła na świat 13 czerwca 1973 roku w Sulejówku. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci - starszej córki Aleksandry oraz młodszego synka Ignacego. Wokalistka już nie raz udowadniała, że mimo dwóch ciąż wciąż zachwyca figurą. Także uroda gwiazdy jest zachwycająca. Kasia Kowalska bez makijażu wygląda świeżo i kobieco, a patrząc na zdjęcia ciężko uwierzyć, że już za dwa lata będzie świętować 50. urodziny.

Podoba wam się naturalne zdjęcie piosenkarki?