Zamknij

Kasia Kowalska o koncercie w TVP. Opublikowała sarkastyczny komentarz

Patrycja Chudolińska
28.05.2020 10:03
Kasia Kowalska
fot. VIPHOTO/East News

Kasia Kowalska skomentowała koncert, który w miniony wtorek zorganizowała Telewizja Polska. Wydarzenie "Dla Ciebie Mamo" wywołało ogromne kontrowersje ze względu na zignorowanie zasad bezpieczeństwa.

Kasia Kowalska przeżywała w ostatnich miesiącach trudne chwile. Wokalistka w marcu poinformowała fanów, że jej córka nagle trafiła do szpitala. Ola została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej i musiała być intubowana. Choć początkowo wszystko wskazywało na to, że 23-latka zaraziła się koronawirusem, ostatecznie nie to było przyczyną jej złego stanu.

Podczas pobytu córki w szpitalu Kasia Kowalska otrzymała propozycję zagrania koncertu w Ciechanowie. Jak sama przyznała, przyjęła zaproszenie, gdyż było to dla niej przerwanie traumy. Mieszkańcy mieli słuchać występu wokalistki z balkonów, z zachowaniem odpowiednich odległości. Nie wszystko poszło jednak tak, jak planowano - widownia zebrała się pod sceną, a na Kasię Kowalską spadła fala krytyki.

Zobacz także: Ola Kowalska pokazała blizny. Córka Kasi Kowalskiej szokuje na Instagramie [FOTO]

Kasia Kowalska o koncercie TVP. Wymowny komentarz

We wtorek 26 maja 2020 odbył się koncert "Dla Ciebie Mamo" organizowany przez Telewizję Polską w Teatrze Polskim w Warszawie. Wydarzenie muzyczne emitowane na TVP wzbudziło ogromne zainteresowanie widzów. Spotkało się również z ostrą krytyką.

Jak zauważyli internauci, artyści i tancerze występujący na scenie nie zachowywali odpowiednich odległości między sobą. Co więcej, w Teatrze Polskim zebrała się widownia, a żadna z osób nie miała na twarzy maseczki. W związku z pandemią koronawirusa już od kilku tygodni obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych. Do tej pory zamknięte pozostawały również teatry i kina. Oficjalnie mogą zostać otwarte dopiero od 6 czerwca.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Kasia Kowalska najwyraźniej również zwróciła uwagę na koncert "Dla Ciebie Mamo". Wokalistka opublikowała sarkastyczny komentarz w relacji na InstaStories.

- Ładny koncert w TVP był, nie? - napisała, wymownie przykładając palec do ust w geście uciszania.

W związku z jej koncertem w Ciechanowie sanepid i prokuratura wszczęły postępowanie, a na miasto nałożono 30 tysięcy złotych kary.

Kasia Kowalska
fot. Instagram/@kasia_kowalskaofficial

RadioZET.pl/PCh