Zamknij

Kasia Kowalska o stanie zdrowia córki. Przekazała pocieszającą wiadomość: "Najgorsze za nami"

Patrycja Chudolińska
17.04.2020 21:27
Kasia Kowalska
fot. Facebook/@kasiakowalskapl

Kasia Kowalska przekazała fanom nową wiadomość o stanie zdrowia jej córki. Wokalistka wierzy, że najgorsze jest już za nimi. Podziękowała fanom za okazane wsparcie.

Pod koniec marca Kasia Kowalska przekazała dramatyczną wiadomość o swojej córce. Ola Kowalska musiała być intubowana w związku z zarażeniem koronawirusem. Gwiazda przekazała, że jej córka przebywa w jednym z brytyjskich szpitali.

- Zadzwonili do mnie z Anglii w sprawie córki z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację (...) Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu - mówiła wyraźnie wstrząśnięta piosenkarka.

Emocjonujące nagranie po jakimś czasie zniknęło z jej profili w mediach społecznościowych. Fani w komentarzach starali się pocieszyć gwiazdę i okazać jej swoje wsparcie. Dzień później Kasia Kowalska poinformowała, że stan jej córki jest stabilny. Teraz przekazała kolejną pozytywną wiadomość.

Kasia Kowalska o stanie swojej córki. Dziękuje fanom za wsparcie

Kasia Kowalska w piątek wieczorem zamieściła zdjęcie z Olą. W opisie na Instagramie przekazała, że 23-latka wraca już do zdrowia.

- Dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę. Ola pomału wraca do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali. Dziękuję za wsparcie, to był ciężki czas, ale wierzymy, że najgorsze za nami. #uważajcienasiebie #dziękuję - napisała artystka.

RadioZET.pl/PCh