Zamknij

Kasia Kowalska pokazała pierwsze zdjęcie córki po wyjściu ze szpitala. Tak Ola odpoczywa w Grecji

22.07.2020 16:53
Kasia Kowalska pokazała pierwsze zdjęcie córki po wyjściu ze szpitala. Tak Ola odpoczywa w Grecji
fot. Adam Jankowski/ East News

Kasia Kowalska w ostatnim czasie przeszła sporo stresujących sytuacji, m.in. chorobę córki - Oli. Gwiazda wybrała się ze swoją latoroślą na wakacje do Grecji. Na Instagramie artystki nie zabrakło pięknego zdjęcia córki.

Kasia Kowalska pokazała pierwsze zdjęcie córki po wyjściu ze szpitala

Kasia Kowalska wybrała się na greckie wakacje razem ze swoją córką Olą. Gwiazda nie ukrywa szczęścia i dziękuje Bogu, że po chorobie Oli i rozłące mogą być razem. Jeszcze kilka dni temu media informowały, że Ola nie będzie mogła spotkać się z bliskimi, ze względu na rehabilitację.

"Ola chciała przyjechać do Polski, ale lekarze zabronili jej podróżować i zalecili spokój oraz rehabilitację po przebytej chorobie" - informowało "Party".

To na pewno radosne spotkanie dla Kasi Kowalskiej i jej córki. Jeszcze niedawno artystka mierzyła się ze sporym hejtem. Złożyła się na niego choroba Oli i koncert, który gwiazda zagrała w dobie koronawirusa.

Kowalska początkowo sugerowała, że córka zaraziła się koronawirusem. Opublikowała wideo na Instagramie, na którym apelowała do młodych ludzi o pozostanie w domu w związku z szalejącą pandemią. Kilka miesięcy później okazało się, że Ola ma adenowirusa, na którego bardzo intensywnie zareagowała.

Kasia Kowalska o hejcie ze strony internautów

W wywiadzie dla "Pani" piosenkarka nie ukrywa, że spotkała się z olbrzymim hejtem ze strony internautów. Ci zarzucili jej lans na koronawirusa.

"Hektolitry jadu wylanego w internecie przez wszelkiej maści ludzi. (...) Chcę znaleźć w sobie siłę i walczyć z hejtem, głupotą i upolitycznianiem wszystkiego. Zarzucono mi, że jestem oszustką, że skoro Ola nie miała koronawirusa, nie miałam prawa apelować do nikogo, że się lansowałam. (...) Moja córka zrobiła coś niewybaczalnego - nie miała COVID-19, wraca do zdrowia, a to skandal" - powiedziała gwiazda w rozmowie z mgazynem "Pani".

Kasia Kowalska mierzyła się z też z innymi plotkami, dotyczącymi zdrowia jej córki.

"Niektórzy pisali, że moja córka przedawkowała. Nie będę tego komentować... Nie mogłam do niej polecieć, granice zamknięte. Czułam się bezsilna" - zdradziła Kasia Kowalska.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl