Zamknij

Kasia Kowalska pozuje z klamrą na ustach: "Tak się czujemy" [FOTO]

09.10.2020 11:35
Kasia Kowalska
fot. Anna Gołaszewska/ East News

Kasia Kowalska opublikowała a Instagramie wymowne zdjęcie, na którym pozuje z plastikową klamrą na ustach. "Tak się czujemy" - podpisała fotografię artystka. Czy to nawiązanie do nowych obostrzeń rządu w związku z pandemią koronawirusa?

Kasia Kowalska pokazała wymowną fotografię z klamrą na ustach, którą podpisała: "Tak się czujemy". Gwiazda wyłączyła możliwość komentowania zdjęcia, jednak niewykluczone, że chodzi jej o nowe obostrzenia rządu w związku z pandemią koronawirusa.

Od 10 października w całej Polsce obowiązuje noszenie maseczek, zarówno na ulicach, jak i w przestrzeniach zamkniętych. Z kolei na wydarzeniach kulturalnych może być zajętych nie więcej niż 25 procent miejsc, co oznacza, że większe koncerty mogą zostać odwołane. Czyżby Kasi tym zdjęciem chodziło o zamknięcie ust artystom? Możliwe, że tak,

Zobacz też:  Kasia Kowalska ostro do internautów: "Od********e się od mojej córki" [FOTO] 

Kasia Kowalska pokazała wymowne zdjęcie z klamrą na ustach: "Tak się czujemy" [FOTO]

Dla artystki ostatnie miesiące były dość ciężkie. Najpierw poważnie rozchorowała się jej córka Ola, u której stwierdzono adenowirusa. Z kolei w maju na Kowalską spadła fala krytyki za koncert w Ciechanowie, w którym wzięła udział, mimo obowiązujących obostrzeń. Sprawa trafiła do sądu, jednak postępowania nie wszczęto.

"Organizatorem koncertu Kasi Kowalskiej w Ciechanowie był Urząd Miasta. Ideę cyklu „koncertowanie pod blokiem” uważam za bardzo słuszną i nośną, dlatego bez wahania przyjęliśmy zaproszenie do udziału. W mojej ocenie zostały zachowane wszelkie środki bezpieczeństwa, wszystko odbyło się legalnie, ludzie byli uprzedzani i w komunikatach poprzedzających imprezę i tuż przed nią, już na miejscu, że nie mogą się gromadzić, ale to nic dziwnego, że koncert popularnego artysty wyciągnął ludzi z domów" - tłumaczył menadżer Kasi Kowalskiej, Maciej Durczak.

RadioZet.pl