Zamknij

Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Odwołała najbliższe koncerty

Judyta Wanicka
25.11.2019 15:56
Kasia Kowalska
fot. Bartosz KRUPA/East News

Kasia Kowalska znalazła się w szpitalu. Artystka odwołała wszystkie zaplanowane na ten tydzień koncerty. O problemach zdrowotnych poinformowała fanów na Instagramie. Na co zachorowała Kasia Kowalska i w jakim jest stanie? 

Kasia Kowalska trafiła do szpitala w sobotę 

Kasia Kowalska opublikowała zdjęcie ze szpitala, do którego trafiła w sobotę wieczorem. Wokalistka powoli dochodzi do siebie pod opieką lekarzy, nie chciała jednak zdradzić, co konkretnie spowodowało nagłe załamanie zdrowia. 

Dochodzę do siebie pomału, imieniny w szpitalu pod dobrą opieką. Życzcie mi szczęścia i zdrowia - napisała.

Dodała również, że ze względu na stan zdrowia odwołuje koncerty zaplanowane na najbliższy tydzień. Wkrótce jednak post zniknął z profilu.

Kasia Kowalska w szpitalu. Na co zachorowała?

Więcej informacji o stanie zdrowia Kasi Kowalskiej przekazał jej menedżer. Maciej Durczak w rozmowie z Plejadą powiedziała, że Kasia Kowalska trafiła do szpitala po przebytej chorobie krtani. Wokalistka od tygodnia przyjmowała antybiotyk, lecz w sobotę poczuła się mocno osłabiona. 

Zaczęło się od zapalenia krtani w zeszłym tygodniu. Już wtedy musieliśmy przełożyć kilka wydarzeń i koncertów. Kasia była na antybiotyku, a w sobotę wieczorem trafiła do szpitala z dość poważnym osłabieniem - powiedział menadżer wokalistki Maciej Durczak w rozmowie z portalem Plejada.

Wszystkie najbliższe koncerty i wydarzenia z udziałem Kasi Kowalskiej zostały odwołane.

Dziś się dowiedzieliśmy, że Kasia musi jednak odpocząć, dlatego odwołujemy jej koncerty z tego tygodnia i przekładamy na nowe terminy, które podamy do informacji tak szybko, jak będzie to tylko możliwe - poinformowała Maciej Durczak. 

RadioZET.pl