Zamknij

Kasia Kowalska uśmiecha się na nowym zdjęciu. Jej córka Ola wraca do zdrowia [FOTO]

Patrycja Chudolińska
24.04.2020 17:34
Kasia Kowalska
fot. Instagram/@kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska opublikowała nowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Wokalistka promienieje ze szczęścia po wiadomości, że jej córka Ola powraca do zdrowia.

Kasia Kowalska przeżyła w minionych tygodniach dramatyczne chwile. Córka gwiazdy zaraziła się koronawirusem. Stan dziewczyny był na tyle poważny, że trafiła do szpitala w Londynie i została intubowana. Piosenkarka przekazała tragiczne informacje w poruszającym nagraniu.

- Zadzwonili do mnie z Anglii w sprawie córki z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację (...) Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu - mówiła wstrząśnięta wokalistka.

Na całe szczęście Ola Kowalska wraca już do zdrowia. Pod koniec minionego tygodnia 23-latka została wybudzona ze śpiączki. Kasia Kowalska podziękowała fanom za okazane wsparcie i przekazała, że najgorsze mają już za sobą.

Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcie. Stan Oli Kowalskiej się poprawia

W piątek Kasia Kowalska opublikowała nowe zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Wokalistka jest wyraźnie szczęśliwsza i uśmiecha się do aparatu. Z pewnością odczuła olbrzymią ulgę po usłyszeniu pozytywnych wiadomości z londyńskiego szpitala.

- Pierwszy prawie uśmiech. Pozdrawiam - napisała pod zdjęciem na Facebooku.

Na InstaStories Kasi pojawiło się także zdjęcie uwieczniające jej zabawę z kotem w ogrodzie. Pod wpisami gwiazdy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów. Obserwatorzy piosenkarki cieszą się, że ta wraca już do siebie po ciężkich chwilach. Mają nadzieję, że niebawem zobaczą jej wspólne zdjęcie z Olą.

- A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój...

- Taki uśmiech to dobry znak!

- Kasia, jak dobrze Cię zobaczyć.

- Widać po minie, że córka dochodzi do zdrowia. Cieszę się bardzo i życzę wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka - czytamy w komentarzach.

RadioZET.pl/PCh