Zamknij

Kasia Kowalska ostro do internautów: "Od********e się od mojej córki" [FOTO]

Maciej Friedrich
08.05.2020 12:14
Kasia Kowalska ostro do internautów: "Od********e się od mojej córki" [FOTO]
fot. Instagram:@kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska najwyraźniej nie wytrzymała krytyki po kontrowersyjnym koncercie w Ciechanowie i pytań dotyczących stanu zdrowia jej córki. W wulgarny sposób zaapelowała do fanów, publikując kontrowersyjne zdjęcie. Czyżby wokalistce puściły nerwy?

Kasia Kowalska ostatnich tygodni nie może zaliczyć do udanych, musiała bowiem zmagać się z ogromnym stresem. Córka wokalistki trafiła do szpitala w poważnym stanie i została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście 23-letnia Ola czuje się już lepiej, ale stan jej zdrowia wywołał burzę wśród internautów. Kowalska miała sugerować, że jej córka choruje na COVID-19. Menadżer artystki zdradził jednak, że Ola nie zaraziła się koronawirusem. W sieci pojawiły się złośliwe komentarze.

Jakby tego było mało, "balkonowy" koncert Kowalskiej w Ciechanowie okazał się skandalem, artystka miała bowiem wystąpić mimo panujących zakazów.

- Propozycja zagrania koncertu to dla mnie przerwanie traumy. Przez wiele tygodni żyłam w napięciu nerwowym. Wszyscy artyści mi zazdroszczą, że ja jako jedyna zagrałam. Myślę, że ze wszystkich artystów najbardziej wycierpiałam, więc mi się należy - miała tłumaczyć.

 Kasia Kowalska uśmiecha się na nowym zdjęciu. Jej córka Ola wraca do zdrowia [FOTO]

Kasia Kowalska wulgarnie apeluje do internautów

Kasia Kowalska została mocno skrytykowana w sieci, zarówno z powodu koncertu, jak i wydarzeniami związanymi z jej córką. Najwyraźniej artystka ma dość internetowego hejtu i postanowiła zaapelować do internautów w bardzo dosadny sposób.

Na profilu wokalistki na Instagramie pojawiło się zdjęcie koszulki, którą Kasia żartobliwie nazwała pomysłem na stylizację.

- Kochani,  w czasach kiedy artyści pokazują wam różne pomysły prosto z zacisza domowego, postanowiłam również podzielić się z Wami takim oto pomysłem na moją stylizację - czytamy.

Jednak napis znajdujący się na ubraniu nie jest żartobliwy i ma bardzo ostry przekaz.

- Możecie gadać głupoty o mnie, ale bądźcie tak mili i od*ierdolcie się. Zostawcie moją córkę w spokoju. K.K - czytamy na koszulce.

Bezkompromisowy apel Kowalskiej spodobał się wielu fanom artystki, zdjęcie polubiło prawie 2 tysiące użytkowników. Kasia ma jednak świadomość, że nie wszyscy zgodzą się z jej apelem, wyłączyła więc możliwość komentowania postu.

Zagłosuj

Jak oceniasz apel Kowalskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF