Zamknij

Kasia Kowalska wydała oświadczenie w sprawie córki. Ma prośbę do fanów

Judyta Wanicka
07.04.2020 22:26
Kasia Kowalska
fot. Instagram:@kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska wydała oświadczenie, w którym zaapelowała do mediów i fanów. Córka wokalistki przed tygodniem trafiła do szpitala w cięzkim stanie i została poddana intubacji. 

Kasia Kowalska wydała oświadczenie w sprawie córki

Kasia Kowalska wydała pierwsze oświadczenie od czasu dramatycznego apelu sprzed tygodnia. 23-letnia Ola nadal przebywa w londyńskim szpitalu. Artystka nie chce jednak wypowiadać się na temat zdrowia córki. W najnowszym wpisie na Facebooku podziękowała wszystkim za troskę i zaapelowała o uszanowanie prywatności jej rodziny. 

Bardzo dziękuję wszystkim za troskę, słowa otuchy i chęć pomocy. Jednocześnie proszę o uszanowanie spokoju mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuję za wsparcie przyjaciołom, fanom i mediom - napisała Kasia Kowalska. 

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie 

W piątek, 27 marca, Kasia Kowalska poinformowała fanów, że jej córka Ola walczy o życie na oddziele intensywnej terapii. Dziewczyna została zaintubowana. Wokalistka nie potwierdziła, że chodzi o zakażenie koronawirusem. Zaapelowała jednak do młodych osób, by nie lekceważyły rozprzestrzeniającej się epidemii.

Do tej pory nie wiadomo, na co dokładnie zachorowała Ola Kowalska. Według nieoficjalnych doniesień jej stan nadal jest poważny i uniemożliwia przewiezienie dziewczyny do Polski. "Super Express" podaje, że córka Kasi Kowalskiej została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej i oddycha za nią maszyna. Wokalistka jednak nie potwierdziła tych doniesień. 

RadioZET.pl/jw