Zamknij

Kasia Kowalska z córką na świątecznym selfie. Wyglądają jak siostry?

Redakcja
27.12.2017 11:19
Kasia Kowalska
fot. Instagram

Choć święta już za nami, to w mediach społecznościowych nadal królują gwiazdkowe fotki. Świątecznym selfie podzieliła się piosenkarka Kasia Kowalska. Artystka zapozowała razem ze swoją córką Olą. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, ma już 20 lat. Choć zarówno ona, jak i jej mama są aktywne na portalach społecznościowych i często dzielą się swoimi zdjęciami, to tym razem pokazały zupełnie inne selfie. Obydwie panie postanowiły zaprezentować się całkiem bez makijażu.

Pod fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy zaczęli porównywać wygląd artystki i jej córki.

Choć Ola zdecydowanie urodą bardziej podobna jest do taty, to jednak nie sposób zauważyć, że pewne rysy zaczerpnęła od Kowalskiej. Niektórzy zauważają nawet, że panie są podobne jak dwie krople wody.

Aleksandra jest córką Kasi Kowalskiej i muzyka Kostka Joriadisa, z którym piosenkarka związana była w latach 90. Ola nie miała zbyt wielu kontaktów z ojcem i jakiś czas temu wyraźnie napisała o tym w sieci. "Noszę nazwisko tej wspaniałej kobiety, która wychowała mnie SAMA, a nie człowieka, który NIGDY nie pojawił się w moim życiu - Ola KOWALSKA, a nie Yoriadis". Obecnie Kasia Kowalska związana jest z perkusistą Marcinem Ułanowskim, z którym ma syna - Ignacego.

RadioZET.pl/SA