Zamknij

Kasia Nosowska chce zająć miejsce Meghan Markle? Zabawne nagranie wokalistki podbija sieć [WIDEO]

Maciej Friedrich
23.01.2020 13:04
Kasia Nosowska chce zająć miejsce Meghan Markle? Zabawne nagranie wokalistki podbija sieć [WIDEO]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Katarzyna Nosowska znana jest z poczucia humoru. Wokalistka opublikowała zabawne nagranie, w którym zwraca się do królowej Elżbiety II. Wraz z mężem mają dla monarchini propozycję. Film rozbawił fanów artystki.

Katarzyna Nosowska to jedna najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Na swoim koncie ma ogromną ilość przebojów, zarówno wylansowanych raz z zespołem Hey, jak i solowych. Doskonale odnajduje się jako felietonistka, a jej książka "A ja żem jej powiedziała" otrzymała wyróżnienie Bestsellera Empiku 2018 w kategorii "literatura polska".

Prywatnie Kasia Nosowska jest żoną gitarzysty Pawła Krawczyka. Para wzięła ślub w 2018 roku po 17 latach związku. Nosowska znana jest fanom z poczucia humoru. Jego przykład dała na nagraniu, na którym wraz z mężem zwróciła się do królowej Elżbiety II.

Katarzyna Nosowska nagrała film dla królowej. Chce zastąpić Meghan Markle?

W środę 22 stycznia na profilu Kasi Nosowskiej na Instagramie pojawił się krótki film, na którym piosenkarka zwraca się do angielskiej królowej. W zabawny sposób odniosła się do rezygnacji Megahn Markle i księcia Harry'ego. Ku wielkiemu rozbawieniu fanów, Katarzyna zapowiada, że wraz z mężem chętnie zastąpią książęcą parę na dworze.

- Dzień dobry, tu Kasia i Paweł. W związku ze zwolnieniem się miejsca po Meghan i Harrym my ewentualnie bylibyśmy zainteresowani. Zwracam się tutaj do królowej, tylko proszę dać znać, bo nie wiemy, czy wracać bezpośrednio do kraju, czy od razu do Londynu. Nam takie życie by się podobało, gdyż nie mamy planów na ten rok - poinformowała wokalistka.

Internautów nagranie rozbawiło do łez, polubiło je ponad 118 tysięcy użytkowników Instagrama. Królowa Elżbieta II nie odniosła się do pokornej prośby Nosowskiej.

Zagłosuj

Śledzisz prywatne życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF