Zamknij

Kasia Nosowska nagrała piosenkę dla Jarosława Kaczyńskiego. Fani: "W punkt" [WIDEO]

29.10.2020 15:06
Kasia Nosowska
fot. Tricolors/ East News

Kasia Nosowska wspiera protesty kobiet w całej Polsce po decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Teraz postanowiła odnieść się do ostatniego wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego, który potępił protestujących. Fani artystki są zachwyceni tekstem piosenki.

Kasia Nosowska na swoim Instagramie komentuje obecną sytuację polityczną w Polsce. Artystka tym razem odniosła się do kontrowersyjnego wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego, który w ostrych słowach potępił protesty w całej Polsce. Artystka połączyła słowa piosenki z ujęciami Jarosława Kaczyńskiego z ostatniego przemówienia prezesa PIS.

"Wszystko ma pierwotną przyczynę. Powrót z Bambuko - to właśnie odkrycie jej, a potem można wreszcie żyć..." - napisała w najnowszym poście Nosowska, dołączając piosenkę.

Zobacz też: Rafał Trzaskowski: Jestem zwolennikiem liberalizacji aborcji

Kasia Nosowska nagrała piosenkę dla Jarosława Kaczyńskiego [WIDEO]

W piosence "Kto co to zrobił" Nosowska zwraca się bezpośrednio do Kaczyńskiego. "Kto cię tak skrzywił, że bijesz na oślep? Co ci się śni, że nie możesz odpocząć? Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet? Co zrobił ojciec, że mścisz się na obcych? Kto ci to zrobił? Kto ci to zrobił? Przed czym uciekasz? Czego się boisz?".

Fanom w komentarzach polityczna piosenka Kasi Nosowskiej bardzo przypadła do gustu. Zasypali piosenkarkę emotikonami serduszek oraz ostro skomentowali poczynania Kaczyńskiego. "Też się nad tym zastanawiam. Dlaczego on tak nienawidzi ludzi?",  Bardziej w punkt już nie można było. Osiągnięto poziom ostateczny", Rewelacja! Wspaniała praca. Dziękuję!! To bardzo bardzo ważny utwór", "O bogowie, w punkt! Jak ja cię kocham! To takie świetne!" - podkreślają fani.

W Polsce od tygodnia poza pandemią koronawirusa tematem numer jeden są protesty po ogłoszeniu decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że przerwanie ciąży ze względu na ciężkie wady płodu jest niezgodne z konstytucją. Od tygodnia trwają protesty w całej Polsce i blokady dróg. Decyzję polityków potępiło w ostatnim czasie nie tylko mnóstwo zwykłych obywateli, ale też ludzie kultury, osobowości medialne oraz gwiazdy.

RadioZEt.pl