Zamknij

Kasia Nosowska śmieje się z Kingi Rusin. Gwiazda pokazała zabawny fotomontaż

Sylwia Wamej
13.02.2020 08:20
Kasia Nosowska
fot. Jakub Kamiński/ East News

Kasia Nosowska postanowiła skomentować słynne zdjęcie Kingi Rusin i wpis, w którym opisała udział w prywatnej imprezie z udziałem największych hollywoodzkich gwiazd. Nosowska jak zawsze w swoim stylu i z humorem odniosła się do całej sytuacji, zamieszczając zabawny fotomontaż.

Kasia Nosowska śmieje się z Kingi Rusin. Zamieściła zabawny fotomontaż

Kasia Nosowska postanowiła odnieść się do słynnej "afery" z udziałem Kingi Rusin. Piosenkarka po swojemu postanowiła skomentować zdjęcie Kingi Rusin z Adele i opis tego, co wydarzyło się na prywatnej imprezie zorganizowanej przez Beyonce i Jaya Z.

"Kochani, nie mam siły odpowiadać dziennikarzom z Peru, Namibii i Kazahstanu, dlatego napiszę tu: Tak, Kinga była z nami podczas ślubu, nie tylko przy altance, ale również wtedy gdy składaliśmy przysięgę, którą składała z nami w trójgłosie" - zażartowała Kasia Nosowska, zamieszczając fotomontaż z udziałem Kingi Rusin.

Nosowska dodała też, ze sama relacja Kingi Rusin bardzo się jej podobała. "Mi się Twoja relacja bardzo podobała i obawiam się, że gdybym to ja była na tej imprezie- to uczyniłabym z wpisów serial, który nie skończyłby się nigdy!" - podkreśliła Nosowska. Fani artystki jak zawsze nie zawiedli w komentarzach. "Droga Kasiu, jak zwykle w punkt",  "uwielbiam cię Kasiu," - pisali rozbawieni  fani.

Kinga Rusin na zdjęciu z Adele. Polska dziennikarka na imprezie z udziałem najwększych gwiazd

Przypomnijmy, że Kinga Rusin znalazła się na językach wszystkich, tuż po tym, gdy opublikowała zdjęcie z Adele z prywatnej pooscarowej imprezy. Kinga opisała dokładnie, co działo się na zamkniętym wydarzeniu. Pochwaliła się tez, że na imprezie bawiła się największymi hollywoodzkimi gwiazdami m.in. Bradleyem Cooperem i Leonardo DiCaprio. Zdjęcie i wpis zostały usunięte z profilu Kingi, jednak polska dziennikarka szybko stała się obiektem wielu memów i żartów internautów.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW