Zamknij

Kasia Nosowska zachęca do głosowania w wyborach. Robi to w swoim niepowtarzalnym stylu [WIDEO]

08.07.2020 16:12
Kasia Nosowska zachęca do głosowania w wyborach. Robi to w swoim niepowtarzalnym stylu [WIDEO]
fot. Jakub Kamiński/ East News

Kasia Nosowska postanowiła zachęcić Polaków do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. Artystka zrobiła to w swoim niepowtarzalnym stylu i nakręciła wideo, w którym podkreśla, że urzędujący obecnie prezydent Andrzej Duda powinien już odpocząć.

Kasia Nosowska zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich. Nagrała ironiczne wideo

Kasia Nosowska oprócz tworzenia świetnej muzyki od jakiegoś czasu komentuje rzeczywistość na Instagramie. Robi to zabawnie, inteligentnie i ironicznie. W taki właśnie sposób zachęciła Polaków do głosowania w wyborach prezydenckich. Artystka nagrała wideo, które skradło serca jej fanów. Nosowska podkreśla w swoim niepowtarzalnym stylu, że urzędujący prezydent Andrzej Duda powinien już odpocząć.

"Myśląc o sprawach największych człowiek czasami traci z oczu drugiego człowieka, a głowa państwa to też człowiek. Pięć lat mieszkania w willi, pod której oknami codziennie przechadzają się hordy turystów, pięć lat przebywania pośród starych mebli, bez możliwości zmiany stylu... wnętrza. Pięć lat wystąpień publicznych, podróży czy słońce, czy deszcz. Czy rozumiecie, że fundowanie komuś pięciu kolejnych lat tego trybu jest zwykłą nieczułością? Powiecie: "przecież sam chce, prosi". Czy rozumiecie, że w takim zmęczeniu można nie wiedzieć? Można majaczyć. Zastanówcie się czasami nad tym - czy nie warto czasami człowiekowi dać odpocząć? Po prostu, po ludzku"  - podkreśla Kasia Nosowska na nagraniu.

Fani zachwyceni apelem Kasi Nosowskiej

Jak prawie pod każdym nagraniem Kasi Nosowskiej, posypało się mnóstwo komentarzy fanów, wspierających zachętę artystki. "Jestem empatyczna, dam człowiekowi odpocząć!", "też o tym myślałam, szkoda Chłopa", "TRZA działać w tej sprawie. Nie pozwólmy na dalsze cierpienia biedaka" czy "Miałam nie głosować, ale mnie Kasia wzięła na litość! Dobra tam! Przejadę te 300km...przynajmniej nie będę miała człowieka i jego żony na sumieniu" - podkreślają fani.

Jak to zwykle przy takich tematach bywa, pojawiły się też negatywne komentarze fanów, którzy sugerowali, żeby Kasia Nosowska zajęła się muzyką, a nie mieszała w politykę.

"Mielibyśmy zagłosować na Trzaskowskiego bo Duda jest wg Pani zmęczony meblami i wystąpieniami? To naprawde ma byc kryterium?" - zapytała jedna z fanek. Nosowska szybko jej odpowiedziała.

"Jestem ostatnia do odmawiania komukolwiek prawda do własnej decyzji, bo bardzo szanuję ludzi. Wszystkich. Jestem w wieku, w którym widzi się w człowieku to, co pod warstwami poglądów, opinii, stanu posiadania, płci... Nigdy nie dam się uwieść koncepcji podziału i oddzielenia" - napisała Kasia Nosowska. Wideo udostępnione przez Kasię Nosowską doczekało się ponad 90 tysięcy wyświetleń.

RadioZet.pl