Zamknij

Kasia Nosowska zachwycona Małgorzatą Kożuchowską: "Jak to się stało, że ja się zestarzałam, a ty nie"

Sylwia Wamej
26.03.2020 12:23
Kasia Nosowska
fot. Viphoto/East News

Kasia Nosowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Artystka chętnie komentuje też zdjęcia swoich koleżanek po fachu. Pod jednym ze zdjęć zostawiła miły komentarz Małgorzacie Kożuchowskiej.

Kasia Nosowska komplementuje Małgorzatę Kożuchowską na Instagramie

Kasia Nosowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, ale równie chętnie komentuje wpisy i zdjęcia koleżanek po fachu. Niedawno zostawiła bardzo miły komentarz pod zdjęciem Małgorzaty kożuchowskiej.

"Jak to się stało, że ja się zestarzałam, a Ty nie?" - zapytała Katarzyna Nosowska. Małgorzata Kożuchowska co prawda nie odpowiedziała na to pytanie, ale zrobili to za nią fani. Wielbiciele podkreślili, że obie gwiazdy świetnie wyglądają.

Zarówno Małgorzata Kożuchowska, jak i Kasia Nosowska są rówieśnicami. Urodziły się w 1971 roku. Znają się ze sobą dzięki Agacie Kuleszy, która przyjaźni się z Nosowską od lat. Agata Kulesza z kolei studiowała razem z Małgorzatą kożuchowską na PWST w Warszawie.

Kasia Nosowska powróciła na Instagram z zabawnymi filmikami

Kasia Nosowska powróciła po przerwie na Instagram z filmikami, komentującymi w zabawny sposób rzeczywistość. Fani uwielbiają jej poczucie humoru. Pod każdym wideo Kasia Nosowska zbiera mnóstwo pochlebnych komentarzy i polubień.

Zagłosuj

Jesteś aktywny/ a na Instagramie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW