Kasia Nosowska zachwycona Małgorzatą Kożuchowską: "Jak to się stało, że ja się zestarzałam, a ty nie"

26.03.2020 12:23

Kasia Nosowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Artystka chętnie komentuje też zdjęcia swoich koleżanek po fachu. Pod jednym ze zdjęć zostawiła miły komentarz Małgorzacie Kożuchowskiej.

Kasia Nosowska fot. Viphoto/East News

Kasia Nosowska komplementuje Małgorzatę Kożuchowską na Instagramie

Kasia Nosowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, ale równie chętnie komentuje wpisy i zdjęcia koleżanek po fachu. Niedawno zostawiła bardzo miły komentarz pod zdjęciem Małgorzaty kożuchowskiej.

"Jak to się stało, że ja się zestarzałam, a Ty nie?" - zapytała Katarzyna Nosowska. Małgorzata Kożuchowska co prawda nie odpowiedziała na to pytanie, ale zrobili to za nią fani. Wielbiciele podkreślili, że obie gwiazdy świetnie wyglądają.

Zarówno Małgorzata Kożuchowska, jak i Kasia Nosowska są rówieśnicami. Urodziły się w 1971 roku. Znają się ze sobą dzięki Agacie Kuleszy, która przyjaźni się z Nosowską od lat. Agata Kulesza z kolei studiowała razem z Małgorzatą kożuchowską na PWST w Warszawie.

Kasia Nosowska powróciła na Instagram z zabawnymi filmikami

Kasia Nosowska powróciła po przerwie na Instagram z filmikami, komentującymi w zabawny sposób rzeczywistość. Fani uwielbiają jej poczucie humoru. Pod każdym wideo Kasia Nosowska zbiera mnóstwo pochlebnych komentarzy i polubień.

Zagłosuj

Jesteś aktywny/ a na Instagramie?

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW

Oceń