Zamknij

Gwiazda "Barw szczęścia" poszła na ślub w staniku. A jej partner? "Wyczucia to wy nie macie" [FOTO]

27.07.2021 15:50
Kasia Sawczuk
fot. Piotr Molecki/East News

Kasia Sawczuk została skrytykowana za stylizację na ślubie siostry. Finalistka "The Voice of Poland" i aktorka w serialu "Barwy szczęścia" pojawiła się na uroczystości w odważnym komplecie ze stanikiem marki należącej do Maffashion. Internauci zwrócili uwagę także na strój partnera Sawczuk. Ich zdaniem para ubrała się nieodpowiednio do okazji. 

Kasia Sawczuk to wokalistka i aktorka, która wypłynęła na szerokie wody show-biznesu po udziale w kilku programach typu talent show. Jako kilkulatka wystąpiła w "Od przedszkola do Opola", potem śpiewała w "Mam Talent" oraz 12. edycji "The Voice of Poland". W tym ostatnim udało jej się dojść do finału, lecz ostatecznie przegrała z Juanem Carlosem Cano. Artystka przez kilka lat występowała w musicalach w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma, a także grała w popularnych serialach. Widzowie mogą ją kojarzyć m.in. jako Julitę Karaś w "Barwach szczęścia" oraz Mariankę w serialu "Pierwsza miłość". 

Była dziewczyna Antka Królikowskiego obecnie jest popularną celebrytką i influencerką. Profil Sawczuk na Instagramie śledzi ponad 140 tys. użytkowników. Ostatnio aktorka pochwaliła się zdjęciami ze ślubu swojej siostry, na który wybrała się z partnerem. Na uroczystości miała na sobie oryginalny komplet marki Eppram należącej do Maffashion, ten sam, który wcześniej promowała u siebie Natalia Siwiec. 

Natalia Siwiec wyśmiana za "koszmarne buty" za 2,5 tys. złotych. "To jakaś masakra!" [FOTO]

Kasia Sawczuk w staniku na weselu siostry. Internauci krytykują stylizację aktorki

Część obserwatorów uznała, że stylizacja Kasi Sawczuk ze stanikiem jest zbyt wyzywająca, by pokazywać się w niej na ślubie. Internauci nie omieszkali także skomentować stroju ukochanego aktorki, który zamiast garnituru włożył biały t-shirt.

Pięknie wyglądałaś, ale w staniku na ślub i wesele... 

Strój taki mało odpowiedni na wesele, nie mówiąc już o stroju chłopaka. Wyczucia to wy nie macie, co wypada, a co nie, niestety - czytamy w komentarzach. 

Aaaaa idź Pani! Miłości dużo życzę i otwartości. Życie jest piękne. Pozdrawiam serdecznie - odparła jednej z malkontentek Sawczuk. 

Faktycznie gwiazda i jej chłopak "słabo wyczuli" okazję?

Magdalena Narożna w odważnym staniku na komunii córki. Fanki: "Zero gustu i klasy" [FOTO]