Zamknij

Kasia Smutniak wzięła sekretny ślub? Nawet goście byli zdziwieni

Maciej Friedrich
17.09.2019 11:33
Kasia Smutniak wzięła sekretny ślub? Nawet goście byli zdziwieni
fot. AFP/EAST NEWS

Według medialnych doniesień Kasia Smutniak i włoski producent filmowy Domenico Procacci są już małżeństwem. Para miała wziąć sekretny ślub, a ceremonię trzymać w tajemnicy tak mocno, że zadziwiła nawet zaproszonych gości.

Kasia Smutniak to polska aktorka i modelka, która największą popularność zdobyła we Włoszech. Włoski show-biznes szczególnie docenił jej wszechstronny talent, nazywano ją nawet „młodszą siostrą Moniki Bellucci”. Na swoim koncie ma współpracę z największymi projektantami i sesje dla prestiżowych magazynów.

Prywatnie Kasia od 2011 roku związana jest z producentem filmowym Domenico Procaccim, z którym ma syna Leone. Według medialnych doniesień para zdecydowała się na zawarcie małżeństwa, a ceremonia odbyła się w ścisłej tajemnicy. Na tyle ścisłej, że zaskoczeni byli nawet zaproszeni goście.

Kasia Smutniak choruje na bielactwo. Aktorka opublikowała zdjęcia i poruszający wpis

Kasia Smutniak wzięła sekretny ślub z Domenico Procaccim?

Według doniesień stacji telewizyjnej Sky Tg24 ślub Kasi Smutniak i Domenico Porcacciego odbył się w willi pary w miasteczku Formello pod Rzymem. 13 sierpnia Smutniak skończyła 40 lat i zaprosiła rodzinę i przyjaciół na przyjęcie. Do ostatniej chwili mieli nie wiedzieć, że tak naprawdę wezmą udział w ślubnej ceremonii.

Wybierasz się do Rzymu? Oto 10 miejsc, których nie możesz pominąć

Według stacji świadkiem Kasi był reżyser Ferzan Ozpetek, a wśród gości nie zabrakło znanych nazwisk, między innymi reżysera i wokalisty Luciano Ligabue. Zamiast prezentów poproszono o wsparcie założonej przez Smutniak organizacji dobroczynnej imienia Pietra Taricone, zaangażowanej w pomoc mieszkańcom Nepalu. Sama panna młoda miała wystąpić w boso i z wiankiem na głowie. Na instagramowym profilu Pietro Germano Casariniego pojawiło się zdjęcie, które ma potwierdzać prasowe doniesienia.

Zagłosuj

Co sądzisz o ślubach w tajemnicy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF