Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Sokołowska opowiedziała o swoim związku: "Kocham mojego faceta Artura"

05.04.2019 16:41

Kasia Sokołowska rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Tym razem w wywiadzie dla "Vivy" zdobyła się na szczere wyznanie. Uchyliła rąbka tajemnicy o swoim związku z Arturem Kozieją.

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja fot. Tricolors/ East News

Kasia Sokołowska szczęśliwie zakochana

Kasia Sokołowska promienieje. Jurorka "Top Model" jest zakochana i otwarcie mówi o swoim związku z Arturem Kozieją. W rozmowie z magazynem "Viva" Kasia Sokołowska zdobyła się na szczere wyznanie. Przyznała, że bardzo kocha swojego partnera.

"Kocham rodzinę, kocham moich braci i kocham... mojego faceta Artura. Bardzo go kocham. Kocham też nową siebie, taką, która nauczyła się dawać sobie więcej oddechu, wyjeżdżać na urlopy, jeździć po świecie, jeść w różnych knajpkach. (...) Nauczyłam się po prostu celebrować życie. Miłość powoduje, że nie czuje się rozgoryczenia i naprawdę życie jest pełniejsze." - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Viva".

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja: łączy ich miłość do koni i podróży

Jurorka "Top Model" i reżyserka pokazów mody przyznała, że choć lubi nowe wyzwania i zmiany, chciałaby, aby w sferze prywatnej wszystko zostało tak, jak jest. "Lubię tę zmienność. To moja "nieznośna lekkość bytu". Tylko miłość i mój partner niech zostaną bez zmian". 

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja są parą od dwóch lat. Jej partner jest biznesmenem, inwestorem i członkiem Polskiej Rady Biznesu, a prywatnie - miłośnikiem dalekich podróży. Parę łączy również miłość do koni, sztuki i oczywiście podróży.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Viva.pl

Oceń