Zamknij

Kasia Sokołowska pokazała partnera. Jurorka "Top Model" opublikowała uroczą fotografię [FOTO]

07.12.2020 10:29
Kasia Sokołowska
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Kasia Sokołowska jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Arturem Kozieją. Jurorka "Top Model" rzadko pokazuje wspólne zdjęcia z ukochanym w sieci. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała kilka uroczych fotografii.

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja tworzą zgrany duet. Jurorka "Top Model" bardzo rzadko pokazuje wspólne chwile z ukochanym w sieci. Teraz zaprezentowała kilka uroczych fotografii ze słonecznego grudniowego weekendu, który spędziła z partnerem i ukochanym czworonogiem. "Moje Mikołajki. Kocham.I Wam życzę dobrego mikołajowego dnia" - napisała Kasia Sokołowska.

Ukochany Kasi Sokołowskiej jest biznesmenem i członkiem polskiej Rady Biznesu. Para jest już razem cztery lata. Poznali się przez wspólną koleżankę.

Zobacz też:  Top Model: ciąg dalszy afery Dominica D'Angelica. Matka ofiary zabrała głos

Kasia Sokołowska pokazała partnera. Jurorka "Top Model" opublikowała urocze fotografie [FOTO]

"Długo byłam sama, 10 lat. Jestem kobietą-akcją, więc jak się domy­ślasz, byłam całkowicie skupiona na pracy. Z pełną odpowiedzialno­ścią mogę powiedzieć, że byłam pracoholiczką.  (Artur - przyp. Red.) zwrócił się do mojej koleżanki, kobiety o niezwykle silnym charakte­rze i wielkiej charyzmie, z prośbą o umówienie go na randkę ze mną. Koleżanka była na tyle skuteczna i nieustępliwa, że nie dała się zbyć" - opowiadała Sokołowska w wywiadzie dla "Gali". Pierwsze spotkania z potencjalnym partnerem okazały się owocne.

"Sposób komunikowania się, rodzaj wyobraźni, tembr głosu… Suma różnych bodźców sprawiła, że wydał mi się interesujący" - wspominała Kasia Sokołowska w rozmowie z magazynem "Gala". Kasia i Artur prowadzą razem wspólny biznes - hotel w Karkonoszach. Sokołowska pełni w nim funkcję dyrektora artystycznego.

Kasia Sokołowska na co dzień pracuje jako reżyserka pokazów m ody. Współpracuje z polskimi projektantami mody i rozmaitymi markami. Od 2013 roku jest jurorką w programie "Top Model".

RadioZet.pl