Zamknij

Kasia Stankiewicz wzięła ślub? Gwiazda opublikowała zdjęcie w białej sukni. Fani: "Jak ślubna"

Sylwia Wamej
18.12.2019 17:50
Kasia Stankiewicz
fot. Tricolors/ East News

Kasia Stankiewicz, choć jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, próżno szukać na jej profilu rodzinnych zdjęć. Ostatnio gwiazda "Varius Manx" opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała w białej sukni. Fani dopytują, czy Kasia ma na sobie suknię ślubną.

Kasia Stankiewicz wzięła ślub? Gwiazda pokazała zdjęcie w białej sukni

Kasia Stankiewicz chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie. Artystka publikuje na swoim profilu zdjęcia z koncertów, zakulisowe fotografie z trasy koncertowych czy zdjęcia ze ścianek. Ostatnio artystka opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w białej sukni. Kreacja może przypominać suknię ślubną, co zresztą zauważyli też fani gwiazdy. "Jak ślubna", "ślubna?",  "a już myślałam, że za mąż wychodzisz " - komentowali wielbiciele piosenkarki.

Kasia Stankiewicz co prawda nie odniosła się do "ślubnych " komentarzy fanów, jednak patrząc na hasztagi, które opublikowała, szykuje kreację na sylwestrowy koncert. Kasia Stankiewicz znów koncertuje z Varius Manx, a w tym samym poście zaprosiła fanów na koncert do Nowego Sącza.

Kasia Stankiewicz zakochana?

Kasia Stankiewicz mówi bardzo niewiele o swoim życiu uczuciowym. W 2004 roku na świat przyszedł syn artystki Frederick, owoc związku z producentem Radosławem Łuką. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Trzy lata temu pojawiły się informacje w mediach, że Kasia znów jest zakochana. Mówi się, że artystka związana jest z kierownikiem ekipy technicznej.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Varius Manx?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW