Zamknij

Kasia Szklarczyk w bikini. Gorące zdjęcia zwyciężczyni "Top Model" [ FOTO]

05.08.2020 14:43
Kasia Szklarczyk w bikini
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni 7. edycji "Top Model", postanowiła pochwalić się kolejnym zdjęciem z wakacji. Wielbiciele figury modelki nie kryli zachwytu, bowiem na fotografii możemy podziwiać Kasię w skąpym bikini na tle rajskiego krajobrazu.

Kasia Szklarczyk to popularna polska modelka, która ogromny sukces w branży zawdzięcza udziałowi w 7. edycji "Top Model". W programie mogliśmy oglądać ją w 2018 roku, a jej uroda i figura zachwyciły jurorów. 22-letnia wtedy Kasia imponowała także ambicją i zaangażowaniem w pracę na wybiegu. Za kulisami plotkowało się o romansie Szklarczyk i Patryka Grudowicza, co dodawało postaci uczestniczki pikanterii. Ostatecznie, dzięki ciężkiej pracy i naturalnym warunkom, Kasia zwyciężyła w finale "Top Model 7" i dołączyła do grona polskich modelek z ogromnym potencjałem.

Popularność Szklarczyk w mediach przełożyła się na ogromne zainteresowaniem modelką w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 410 tysięcy użytkowników, od momentu zwycięstwa w "Top Model" liczba ta wzrosła o niemal 200 tysięcy. Kasia chętnie chwali się w sieci nowymi zdjęciami, czy to efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych, czy fotografiami z życia prywatnego. Jak na profesjonalną modelkę przystało, nie wstydzi się swojego ciała i wielbiciele jej świetnej figury mogą podziwiać ją także w odważniejszych stylizacjach. Dobrym przykładem jest nowe zdjęcie zwyciężczyni "Top Model", gdzie zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym.

 Top Model: Wieniawa i Krupa poszarpały się na planie. "Już się pani skończyła!" [WIDEO]  

Kasia Szklarczyk w bikini. Zwyciężczyni "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Kasia Szklarczyk wybrała się na zasłużone wakacje, które spędziła na słonecznej Majorce. Postanowiła pochwalić się fanom swoim ulubionym zdjęciem z wyjazdu. Możemy podziwiać ją leżącą na piaszczystej plaży, w tle widać ocean i zapierający dech w piersiach zachód słońca. Internautów zachwycił nie tylko krajobraz, ale i sama Kasia, która pozuje w skąpym czarnym bikini.

- Moje ulubione zdjęcie z Majorki wykonane przez mojego ukochanego fotografa - napisała modelka.

W sieci zaroiło się od komentarzy, w których fani zachwycają się fotografią oraz doskonałą figurą zwyciężczyni "Top Model".

- Jejku, jesteś taka śliczna. Figura marzenie.

- Prześliczna fotka, śliczna modelka. Bogini.

- Piękna syrenka - czytamy.