Zamknij

Kasia Tusk jest w ciąży? Jej brzuch się zaokrąglił

Redakcja
02.10.2018 10:59
Kasia Tusk
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWS

Już kilka miesięcy temu Katarzyna Tusk i Staszek Cudny pobrali się. Teraz coraz więcej wskazuje na to, że niebawem zostaną rodzicami. Świadczą o tym niedawno wykonane zdjęcia, na których brzuch celebrytki wydaje się zaokrąglony.

Jak zauważa „Super Express”, brzuch Kasi Tusk na jednym z niedawnych spacerów, który udało się uchwycić dziennikarzom gazety, jest wyraźnie zaokrąglony. Ponadto, na swoim blogu Kasia zachwalała niedawno zalety zdrowego, domowego jedzenia, a także polecała zieloną herbatę z minimalną ilością kofeiny, dzięki czemu jest odpowiednia nawet dla kobiet w ciąży.

Kasia Tusk jest w ciąży?

„Nareszcie znalazłam zieloną herbatę, która mi smakuje [...]. Kukicha to zielona herbata, której skład w całości tworzą gałązki i łodygi liści – te części herbacianych krzewów, których nie znajdziemy w innych herbatach [...] Dzięki znikomej zawartości kofeiny kukicha świetnie nadaje się do picia dla dzieci, kobiet w ciąży i o późnych porach dnia” – napisała na swojej stronie.

Czy to zainteresowanie zdrowszym odżywianiem i tym, co polecane właśnie kobietom oczekującym porodu, jest przypadkowe? Choć na razie nie można być pewnym ciąży Kasi Tusk, to jednak – jeśli rzeczywiście jest w ciąży – nie da się tego faktu ukryć.

Przypomnijmy, że informacje o tym, że Kasia Tusk i Staszek Cudny się pobrali, po raz pierwszy pojawiły się jeszcze w lipcu. Kiedy reporterzy dostrzegli obrączkę na palcu Cudnego, nie uniknął on pytania o ślub podczas jednego z wywiadów. Przyznał wtedy, że to „oczywiste, co obrączka oznacza”. Nie chciał jednak zdradzać żadnych szczegółów. Także sama Tusk nie komentowała sytuacji. Wreszcie córka Przewodniczącego Rady Europejskiej pokazała w sieci zdjęcia, na których również widać obrączkę.

Teraz więc wszystko układa się w całość – Tusk i Cudny pobrali się i być może spodziewają się dziecka.

Na razie wstrzymujemy się z gratulacjami.

RadioZET.pl/SA