Zamknij

Kasia Tusk już poczuła świąteczną atmosferę i przystraja mieszkanie

Redakcja
27.11.2017 15:53
Kasia Tusk
fot. Instagram

Świąteczna atmosfera w listopadzie? Chyba coraz mniej nas dziwią sklepowe witryny przyozdobione na nadchodzące Boże Narodzenie, to jednak na przyozdabianie mieszkania chyba nieco wcześnie. Wygląda na to, że nie dla Kasi Tusk. Blogerka pochwaliła się zdjęciami, na których widać w jaki sposób przygotowuje swój apartament na święta.

Na Instagramie Kasi Tusk od pewnego czasu pojawiają się już posty i zdjęcia związane ze świętami. Wygląda na to, że blogerka czuje już bożonarodzeniową atmosferę. Już w połowie listopada pokazała fotkę, na której pokazuje m.in. poduszkę w gwiazdki. Zdjęcie opatrzyła komentarzem, że "zaczyna wyglądać jak w Boże Narodzenie". Fotka spotkała się z ciepłym przyjęciem obserwujących, choć nie zabrakło komentarzy od osób lekko zaskoczonych świąteczną atmosferą na 6 tygodni przed świętami:

"Święta w domu od świętej Łucji. Nie popadajmy w paranoje, jesteśmy w Polsce, a nie USA" - głosi jeden z komentarzy.

Jednak Kasia zdecydowanie czuje już zimowo-świąteczną aurę i przy kolejnej fotce wyjaśnia, że zimą zdecydowanie jest "chill", a nie "chic" i chętnie wskakuje w ciepłe skarpety.

"Każdego dnia cieszę się ze swojej pracy, ale o tej porze roku doceniam ją jeszcze bardziej. Planując dla Was wpisy i przygotowując plenery do zdjęć mam szczęście poczuć Ducha Świąt ciut wcześniej. W ten weekend zapach pomarańczy i anyżu wypełnił moje mieszkanie" - napisała.

RadioZET.pl/SA