Zamknij

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała córkę. Wnuczka Donalda Tuska ma już pół roku

Maciej Friedrich
05.08.2019 12:18
Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała córkę. Wnuczka Donalda Tuska ma już pół roku
fot. Piotr Hukalo/East News

Kasia Tusk została mamą na początku 2019 roku, nie chciała jednak afiszować się z córeczką w mediach społecznościowych. Po raz pierwszy opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć wnuczkę Donalda Tuska. Dziewczynka zachwyciła internautów. 

Kasia Tusk postanowiła zrobić karierę w mediach społecznościowych. Na prowadzonym przez nią na Instagramie profilu makelifeeasier możemy oglądać między innymi różnorodne stylizacje dobrane przez córkę Donalda Tuska. Kasia jednak nie zwykła mieszać życia zawodowego z prywatnym, jak zdarza się to w polskim show-biznesie. Przez długi czas ukrywała fakt, że jest w ciąży. Na początku stycznia urodziła córeczkę, a radosna nowina wypłynęła dzięki jednemu z internautów, który pogratulował Donaldowi Tuskowi wnuczki.

Kasia Tusk na pierwszym zdjęciu z córką

Na zdjęciach publikowanych przez Kasię Tusk w mediach społecznościowych próżno było szukać jej córeczki. Blogerka pokazywała między innymi wózek, ale nie można było dostrzec w nim dziecka. W niedzielę 4 sierpnia postanowiła zrobić wyjątek. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z wakacji, które Kasia spędza w malowniczych Włoszech. Fani blogerki nie kryli radości, gdy na fotografii dostrzegli ponadpółroczną już pociechę. Co prawda Tusk nadal nie pokazała twarzy dziewczynki, ale jej urocze ubranko i tak wzbudziło zachwyt internautów. 

„To najsłodszy biodro-przytulacz na świecie”.

„Jakie piękne dziewczyny!”

„Klasa i styl w genach!” – czytamy pod postem Kasi Tusk.

Życzymy udanego wypoczynku i czekamy na więcej zdjęć.

ZOBACZ:Kasia Tusk zarobi fortunę na dziecku? Stawki są ogromne 

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką Kasi Tusk?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF