Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała córkę. Wnuczka Donalda Tuska ma już pół roku

05.08.2019 12:18

Kasia Tusk została mamą na początku 2019 roku, nie chciała jednak afiszować się z córeczką w mediach społecznościowych. Po raz pierwszy opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć wnuczkę Donalda Tuska. Dziewczynka zachwyciła internautów. 

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała córkę. Wnuczka Donalda Tuska ma już pół roku fot. Piotr Hukalo/East News

Kasia Tusk postanowiła zrobić karierę w mediach społecznościowych. Na prowadzonym przez nią na Instagramie profilu makelifeeasier możemy oglądać między innymi różnorodne stylizacje dobrane przez córkę Donalda Tuska. Kasia jednak nie zwykła mieszać życia zawodowego z prywatnym, jak zdarza się to w polskim show-biznesie. Przez długi czas ukrywała fakt, że jest w ciąży. Na początku stycznia urodziła córeczkę, a radosna nowina wypłynęła dzięki jednemu z internautów, który pogratulował Donaldowi Tuskowi wnuczki.

Kasia Tusk na pierwszym zdjęciu z córką

Na zdjęciach publikowanych przez Kasię Tusk w mediach społecznościowych próżno było szukać jej córeczki. Blogerka pokazywała między innymi wózek, ale nie można było dostrzec w nim dziecka. W niedzielę 4 sierpnia postanowiła zrobić wyjątek. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z wakacji, które Kasia spędza w malowniczych Włoszech. Fani blogerki nie kryli radości, gdy na fotografii dostrzegli ponadpółroczną już pociechę. Co prawda Tusk nadal nie pokazała twarzy dziewczynki, ale jej urocze ubranko i tak wzbudziło zachwyt internautów. 

„To najsłodszy biodro-przytulacz na świecie”.

„Jakie piękne dziewczyny!”

„Klasa i styl w genach!” – czytamy pod postem Kasi Tusk.

Życzymy udanego wypoczynku i czekamy na więcej zdjęć.

ZOBACZ:Kasia Tusk zarobi fortunę na dziecku? Stawki są ogromne 

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką Kasi Tusk?

RadioZET.pl/MF

Oceń