Zamknij

Kasia Tusk odniosła się do plotek o ciąży. Pokazała widoczny brzuszek [FOTO]

14.06.2021 11:59
Kasia Tusk
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Kasia Tusk w subtelny sposób odniosła się do pojawiających się plotek o ciąży. Córka Donalda Tuska opublikowała na swoim blogu zdjęcia, na których widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Napisała także o "zmianach w sylwetce".

Kasia Tusk to jedna z najbardziej popularnych polskich blogerek i influencerek. Od kilku tygodni w mediach pojawiają się plotki o tym, że córka byłego premiera Donalda Tuska jest w drugiej ciąży. Wiadomość o kolejnym dziecku miała przekazać teściowa Kasi Tusk w rozmowie z "Super Expressem". Choć sama zainteresowana nie potwierdziła początkowo informacji o ciąży, jej obserwatorzy coraz częściej dopatrywali się brzuszka na publikowanych przez nią zdjęciach.

Teraz Kasia Tusk zdecydowała się pokazać kadry z sesji fotograficznej, które wyraźnie wskazują na ciążę. Córka polityka nie potwierdziła ciąży wprost, jednak zdecydowała się na dyskretny przekaz. Internauci gratulują i życzą przyszłej mamie dużo zdrowia.

Zobacz także:  Kasia Tusk ostro o wyroku TK: "Rząd PiS skazuje polskie kobiety na tortury"

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek. Mówi o zmianach w sylwetce

Kasia Tusk opublikowała na blogu makelifeeasier.pl zdjęcia z Toskanii. Blogerka pozuje w białej sukience na tle pięknych włoskich krajobrazów. Choć jej stylizacja jest dość zwiewna, ciążowy brzuszek wyraźnie się odznacza - nie da się go już ukryć. Córka prezydenta w krótkim wpisie odniosła się do zmian w wyglądzie.

- Uprzedzając pytania o sukienkę - to nasz model, który dosłownie wymiotło w kilka minut po wprowadzeniu do sprzedaży, ale w białej wersji [...] Ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki - napisała, potwierdzając swój stan.

Fani Kasi Tusk pospieszyli z gratulacjami i serdecznymi życzeniami.

- Fajnie napisane: "akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki". Kasiu, pierwszy raz odnosisz się osobiście do tematu, wiec dziś można już pogratulować. Serdeczne pozdrowienia.

- Kasiu wyglądasz zjawiskowo, ciąża Ci służy, dużo zdrowia dla ciebie i maluszka w brzuszku - czytamy w komentarzach.

My także gratulujemy!