Zamknij

Kasia Tusk odsłoniła ciążowy brzuch w bikini. Takie zdjęcia to u niej rzadkość [FOTO]

02.08.2021 14:15
Kasia Tusk
fot. Piotr Hukalo/East News

Kasia Tusk nie opowiada zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Wręcz przeciwnie - gwiazda długo ukrywała wiadomość o drugiej ciąży i wciąż nie chwali się zbyt często zdjęciami widocznego brzuszka. Teraz zrobiła wyjątek od tej reguły.

Kasia Tusk należy do grona tych gwiazd, które skrupulatnie chronią swoją prywatność i nie zdradzają zbyt wielu szczegółów ze swojego życia. Córka Donalda Tuska długo ukrywała pierwszą ciążę i w podobny sposób postąpiła teraz, gdy spodziewa się drugiego dziecka. Choć internauci już od kilku miesięcy doszukiwali się zaokrąglonego brzucha na zdjęciach Kasi Tusk, blogerka długo nie odnosiła się do tych komentarzy. Gdy w końcu zdecydowała się potwierdzić ciążę, zrobiła to bardzo subtelnie. Na Instagramie nadal najczęściej pokazuje się w luźnych, oversizowych kreacjach.

Kasia Tusk w bikini. Długo ukrywała ciążowe krągłości [FOTO]

Ostatnio Kasia Tusk postanowiła odsłonić trochę więcej, niż zazwyczaj. Blogerka na swoim InstaStories opublikowała zdjęcie aktualnie czytanej książki. Gwiazda zagłębia się w lekturę, odpoczywając na słońcu i opalając się w stroju kąpielowym. Na zdjęciu da się zauważyć wyraźnie okrągły brzuch Kasi Tusk.

Kasia Tusk i jej mąż Stanisław Cudny wychowują wspólnie córeczkę. Gwiazda chroni prywatność swojej rodziny, dlatego nie pokazuje twarzy dziecka ani nie mówi zbyt wiele o ich życiu. Nie wiadomo czy teraz para spodziewa się kolejnej dziewczynki, czy pierwszego chłopca.

Kasia-Tusk-ciazowy-brzuch
fot.