Zamknij

Kasia Tusk oficjalnie: jestem w ciąży

Redakcja
17.10.2018 12:28
Kasia Tusk ciąża
fot. Instagram

Już od kilku tygodni pojawiały się plotki, że Kasia Tusk jest w ciąży. Blogerka dotąd oficjalnie nie potwierdziła tej informacji, jednak wreszcie uznała, że to najwyższy czas. Jej wpis w sieci ostatecznie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Kilka miesięcy temu Katarzyna Tusk i Staszek Cudny pobrali się i choć początkowo tego nie potwierdzali, to szybko okazało się, że rzeczywiście powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Krótko po ślubie pojawiły się spekulacje o tym, że Kasia Tusk jest w ciąży. Świadczyć o tym miały m.in. zdjęcia ze spaceru z mężem, na których wyraźnie widać zaokrąglony brzuch blogerki, oraz jej wpisy, w których zachwala herbatki dobre także dla kobiet w ciąży.

Kasia Tusk potwierdza ciążę

Jak widać, Kasia Tusk doszła do wniosku, że to odpowiedni czas, by rozwiać wszelkie wątpliwości. O ciąży poinformowała w krótkim wpisie na Instagramie z hashtagiem #ourbiggestproject.

„Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie. #ourbiggestproject” – napisała.

Komentarzem tym opatrzyła wspólne zdjęcie z mężem.

Natychmiast posypały się komentarze z gratulacjami. I my również do nich się przyłączamy.

RadioZET.pl/SA