Zamknij

Kasia Tusk pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. „Promieniejesz!”

Redakcja
16.11.2018 11:18
Kasia Tusk
fot. Instagram

Ciąża Kasi Tusk wkracza w kolejny etap. Autorka jednego z najpopularniejszych blogów w polskiej sieci, Make Life Easier, przestała już ukrywać fakt, że zostanie mamą i coraz częściej publikuje zdjęcia, na których widać jej zaokrąglony brzuszek.

Kasia Tusk, będąc autorką jednego z najpopularniejszych blogów lifestyle'owych w polskiej sieci, cieszy się sympatią tysięcy swoich czytelników. W swoich postach dzieli się swoimi przemyśleniami, a także pokazuje skrawki prywatnego życia. Teraz pokazała swój ciążowy brzuszek, który wyraźnie się zaokrąglił. Internauci zasypują Kasię komplementami i przyznają, że ciąża dodaje jej uroku.

Zobacz także

„Ślicznie ci w tym odmiennym stanie”, „Promieniejesz”, „Co, brzuszek?! Wiedziałam, wiedziałam! Na zdjęciach z mamą, w Paryżu, już tam był” – piszą.

1
2

Przypomnijmy, że o ciąży Kasi Tusk spekulowano już od dłuższego czasu. Wreszcie, kiedy stało się jasne, że coraz trudniej będzie ten fakt ukryć, na Instagramie celebrytki pojawiło się wyznanie, w którym oficjalnie Tusk przyznaje, że zostanie mamą.

Zobacz także

„Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia” – napisała wtedy.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy Kasia spodziewa się powitać dziecko na świecie, ale ten fakt z pewnością wkrótce wyjdzie na jaw. Ciekawe, jakiej płci będzie maleństwo – no i jak na imię dostanie.

RadioZET.pl/SA