Zamknij

Kasia Tusk pokazała córeczkę i męża na Instagramie. "Moja codzienna rzeczywistość"

Sylwia Wamej
27.01.2020 13:02
Kasia Tusk
fot. Instagram.com/Kasia Tusk

Kasia Tusk rzadko publikuje rodzinne zdjęcia na Instagramie w towarzystwie męża i córeczki. Tym razem zdecydowała się na pokazanie najbliższych w takich samych stylizacjach. Przy okazji zdradziła, co myśli na temat wyretuszowanych zdjęć.

Kasia Tusk pokazała rodzinne zdjęcie z mężem i córeczką

Kasia Tusk bardzo chroni swojej prywatności. Autorka bloga Make Life Easier na Instagramie nie pokazuje rodzinnych sesji zdjęciowych. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała fotografię w towarzystwie córeczki i męża. Uwagę zwracają takie same stylizacje całej trójki w miękkich szarych dresach.

Kasia Tusk zdradziła, że tak wygląda jej codzienna rzeczywistość. Tuskówna odniosła się też do nadmiernego retuszowania zdjęć. Kasia cieszy się z tego, że retuszowane zdjęcia na portalach społecznościowych powoli odchodzą do lamusa. Przyznała też, że na rodzinne zdjęcie nie ma nałożonego żadnego upiększającego filtra.

"Retuszowane zdjęcia są już passe i bardzo mnie cieszy, że wraca moda na naturalność! Ujęcia z ostatniego wpisu są bez żadnego filtra. Zobaczcie, jak wygląda moja codzienna rzeczywistość" - napisała Kasia Tusk. 

Fani zachwyceni rodzinnym zdjęciem Kasi Tusk

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów fanów, którzy byli zachwyceni rodzinnym zdjęciem Kasi Tusk. "Bardzo ładne zdjęcie, Kasiu", "podziwiam Kasiu twoją delikatność, wyczucie i smak", "pięknie, elegancko i bez nadęcia"  - piszą fani.

Zagłosuj

Masz konto na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW