Zamknij

Kasia Tusk pokazała córkę. Zdjęcie dziewczynki robi furorę w sieci!

Judyta Wanicka
16.09.2019 14:25
Kasia Tusk
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/EASTNEWS

Jak wygląda córka Kasi Tusk? Nowe zdjęcie wnuczki Donalda Tuska trafiło do sieci! Blogerka Make Life Easier pochwaliła się fanom fotografią, na której widać jej kilkumiesięczne dziecko. Córka Kasi Tusk i Stanisława Cudnego rośnie jak na drożdżach. Fani w końcu mogą ją zobaczyć w pełnej krasie.

Kasia Tusk pokazuje nowe zdjęcie córki

Kasia Tusk rzadko pokazuje zdjęcia córki, a jeśli już to robi, stara się za wiele nie zdradzać. Do tej pory blogerka ograniczała się do fotografowania rączek i stópek dziecka albo kierowała uwagę internautów na wózek. W końcu postanowiła zaspokoić ciekawość fanek i opublikowała zdjęcie całej sylwetki swojej córki.

Na Instastory Make Life Easier pojawiło się zdjęcie siedmiomiesięcznej córki Kasi Tusk. Dziewczynka rozkosznie baraszkuje na wielkim łóżku pośród białej pościeli. Jej mama jak zwykłe zadbała o stylowy anturaż, dekorując sypialnię modnymi dodatkami. Jednak nie ulega wątpliwości, że to nie piękne wnętrze, lecz wnuczka Donalda Tuska skradła uwagę wszystkich.

Córka Kasi Tusk
fot. Instastories:@makelifeeasier_pl

Kasia Tusk nie zrobiła wyjątku i nie pokazała twarzy swojej córki. Nie chciała również zdradzić, jak ma na imię jej latorośl. Dziewczynka już tradycyjnie została sfotografowana od tyłu. Łatwo jednak zauważyć, że jest już sporym niemowlakiem i wkrótce postawi swoje pierwsze kroki.

Kasia Tusk po raz pierwszy została mamą

Pod koniec stycznia 2019 Kasia Tusk i jej mąż Stanisław Cudny powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Córka Donalda Tuska zwlekała z potwierdzeniem ciąży do ostatniego miesiąca. To, że blogerka urodziła córkę, wydało się przez przypadek na Twitterze, gdy obserwatorzy jej ojca zaczęli gratulować mu narodzin wnuczki. Wcześniej Kasia Tusk zaskoczyła fanów informacją, że wyszła za mąż już w 2014 roku. Tusk i Cudny zaręczyli się w 2013 roku, parą są już od ponad dziesięciu lat.

Zagłosuj

Czy Kasia Tusk powinna nadal ukrywać twarz córki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw