Zamknij

Kasia Tusk zmieniła fryzurę. Pokazała jak czesać się łyżką [FOTO]

25.06.2020 13:03
Kasia Tusk ma nową fryzurę
fot. Piotr Hukalo/East News

Kasia Tusk dla wielu fanek jest stylowym wzorem do naśladowania. Córka Donalda Tuska opublikowała fryzjerski poradnik, na którym pokazuje, jak zmieniła uczesanie. Blogerka nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań, pokazała między innymi, jak używa stołowej łyżki.

Kasia Tusk to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, która cieszy się zainteresowaniem także poza granicami naszego kraju. Dzięki prowadzeniu bloga "Make Life Easier" zaistniała w show-biznesie i nieustannie buduje swoją markę. Córka Donalda Tuska połączyła pasję ze smykałką do interesów, działalność w sieci przynosi jej bardzo duże dochody. Dobrze powodzi jej się także w życiu osobistym, w jej mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć między innymi wspólne zdjęcie z mężem i córeczką.

Dla wielu wielbicielek Kasi Tusk, blogerka jest uosobieniem stylu, panie dążą do wyglądania tak, jak swoja idolka. Sama celebrytka na Innstagramie postanowiła opublikować mini poradnik, na którym pokazuje, jak sama skraca sobie grzywkę i układa włosy. Dzięki poradom krok po kroku samodzielnie można wykonać fryzurę taką, jak ta córki Donalda Tuska. Co ciekawe, poza prostownicą i nożyczkami, przyda nam się...stołowa łyżka.

 Kasia Tusk pokazała zdjęcie z Donaldem Tuskiem. "Tatulku, jesteś najlepszy"

Kasia Tuska sama skróciła grzywkę. Pokazała fryzjerski poradnik

Każdy, kto chce wymodelować i skrócić grzywkę tak, jak radzi Kasia Tusk, może skorzystać z krótkiego poradnika.

Umyte i wyrzucone włosy należy wyprostować, zanim weźmiemy do ręki nożyczki. Blogerka podkreśliła, że powinny być one ząbkowane, a nie zwykłe. W tym momencie we fryzjerskim zabiegu mocno pomóc ma zwykła stołowa łyżka, która świetnie nadaje się do rozdzielania włosów u nasady tak, by powstał trójkąt. Z tak wymodelowanego trójkąta skracamy włosy.

- Wydzieloną część włosów również obcinamy "w trójkąt" (...) z obciętego pasma wydzielamy wierzchnią warstwę i tniemy ciut krócej niż spodnią warstwę (...) zazwyczaj chociaż trochę modeluję grzywkę szczotką lub nakładam rzepowy wałek, ale dziś chciałam wam pokazać, jak wygląda bez żadnego układania - tłumaczy krok po kroku Kasia.

Z pewnością wiele fanek doceni zaangażowanie blogerki i spróbuje jej pomysłu na stylizację.

Kasia Tusk skróciła grzywkę
fot. Instagram:@makelifeeasier_pl
Kasia Tusk w nowej fryzurze
fot. Instagram:@makelifeeasier_pl